Väärtustame ja ühendame Viljandimaa lasterikkaid peresid ning esindame nende huve. Loome Viljandimaa suurperedele võimalusi enesearenguks ja eneseteostuseks.

Loe meie kohta lähemalt

Rõõm lasterikkusest

Koondame ja kaasame aktiivseid ning elurõõmsaid lasterikkaid peresid. Lüües kaasa organisatsiooni igapäevatöös ja arendamises, on võimalus teostada ennast lasterikkuse põnevas maailmas.

Rõõm tegemistest

Pakume põnevaid ja inspireerivaid ühisüritusi, koolitusi ja väljasõite. Anname põhjuse kodust välja tulla ning uute elamuste, kogemuste ja suhtluste võrra rikkamana jälle koju naasta.

Rõõm sõpradest

Oleme ühenduslüliks heade inimeste ja lasterikaste perede vahel. Meil on palju inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone, kellega jagada oma rõõme ja muresid.

Rõõm jagamisest

Soovime, et inimesed meie ümber teadvustaksid lasterikka pere spetsiifikat. Me räägime lugusid ning kajastame sündmusi. Soovime, et lasterikkus oleks au sees.

160

Kolme ja enama lapsega võrgustikku kuuluvat perekonda

75

Perekaardi pakkumist Viljandimaal

24

Särasilmset vabatahtlikku

240

Toidukauba pakki kuus

24

Inspireerivat ühisüritust aastas

Sündmused ja lood, mida on rõõm teiega jagada

Meie koostööpartnerid ja sõbrad, kes hoolivad ja märkavad ning väärtustavad lasterikkaid peresid.

Perekaart on sooduskaart lasterikastele peredele

Perekaardi kasutajana on võimalik luua lisaväärtust oma perele - külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohasemalt sisseoste. Perekaardi sõprade peresse kuulub enam kui 300 partnerit.
Tutvu perekaardi soodustustega Perekaarti tutvustav video

Soovid meiega liituda?

Saada oma pere liitumistaotlus ning
me võtame teiega ühendust.

ELPL liikmesorganisatsioonid

Organisatsioonid
Eesti kaart hiiumaa saaremaa laanemaa harjumaa laane-virumaa ida-virumaa parnumaa raplamaa jarvamaa jogevamaa viljandimaa tartumaa valgamaa polvamaa vorumaa