x

Tänusõnad vabatahtlikele

Suured kallistused kõikidele vabatahtlikele, aitäh et te tulite ja olite ning aitasite inimesteni viia Lapsed Kooli kampaaniasõnumit. Meil oli abis 12 erinevat inimest  – Teivi Toomsalu, Karl-Erik Heinsoo, Getter Rang, Hanna Hindriks, Kristi Seermann, Aili Velbaum, Mirjam Volt, Peeter Asu, Merili Kask, Karmen Kask, Kristi Saksniit ja Kaarel Saksniit.

Kõige siiramad tänud kuuluvad inimestele, kes märkasid ja tegid annetuse. Just tänu teile kogusime Männimäe Selveris 1462 ühikut erinevaid koolitarbeid. Aitäh ka Selveri töötajatele!

Samuti täname Coopi kogumiskampaania vabatahtlike meeskonda. Aitäh – Jana Kaseoja, Kalev Kristian Kaseoja, Aili Velbaum, Liia Link, Marge Lind, Kristi Seermann, Hanna Hindriks ja Kai Randoja. Teie abiga kogusime 686 ühikut koolikaupu, millele lisandusid Coopi Viljandimaa poodide heade külastajate annetusena kogutud 706 ühikut. Aitäh kõigile annetajatele ja toetavatele Coopi töötajatele!

2854 – just nii kena number kogunes kooliasju, mis andsime üle koolilaste vanematele. Kokku sai koolitarbeid 163 põhikoolis õppivat last 62-st perest.

Soovime kõigile lastele toredat ning sõbralikku tarkust täis kooliaastat!
Vanematele rõõmu ja kannatlikkust. Märgake ja toetage oma lapsi ning lähedasi!