x

Kutse seiklusparki perepäevale

20.augustil toimub Valma Seikluspargis kahe pereliidu ühisüritus, mida korraldavad MTÜ Viljandimaa Lasterikkad ja MTÜ Tartu Pereliit. Meie ühise päeva sisustame erinevate sportmängude ja võistlustega, selgitame välja kahe liidu tugevamad mehed, naised ja lapsed ning veedame üheskoos toredalt aega.

Kogunemine alates kell 11.00
Perepäeva avamine kell 12.00
Lõunasöök kell 14.00-15.00
Õhtusöögilaua katame üheskoos kell 18.00 – palume igal perel midagi ühisele lauale kaasa võtta.
Päeva lõpp kell 20.00.

Perepäeva osalustasu 5€ inimene. Pisipõnnid (kuni 2a), kes süüa ei soovi on tasuta. Hinna sees on Valma seikluspargi külastus, lastele suur mänguväljak mereröövlite laevaga, 60 m laskumisliin, seikluspargi mudilaste rada, erinevad sportmängud ja võistlused(parimatele auhinnad), lõunasöök. Võimalik on kasutada ka suurematele lastele ja täiskasvanutele mõeldud rada- siis lisandub hinnale 3 eurot.
Takistusrajad on paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele, mis on ka ainulaadne meetod Eestis. Kõrgrajad on mõeldud ronimiseks alates 14 eluaastast või vanema vastutusel ka nooremad – juhul kui pikkus võimaldab iseseisvalt turvatrosse kinnitada. Madalam rada on kuni 6 m kõrgusel ja alates 130 cm pikkusega seiklejale. Mudilastele on turvavõrguga varustatud ronimisrada samuti kuni 6 m kõrgusel. Orienteeruv aeg täiskasvanule kõikide radade läbimiseks on 1,5 – 2 tundi. Rohkem infot seikluspargi kohta leiate siin

Oma pere osalemissoovi saad kirja hiljemalt 12.augustil siin ja samaks ajaks palume kanda osalustasu MTÜ Viljandimaa Lasterikkad a/a EE681010302007113002, selgitusse perepäev, perenimi ja osalejate arv.

P.S! Kohtade arv on piiratud! Kohtade täitumisel enne registreerimis tähtaja lõppu sulgeme vormi.

Kui keegi tunneb, et ta soovib selle toreda päeva korraldamisel abiks olla, siis palume märku anda meili teel [email protected] või vastates alloleva vormi viimasele küsimusele jaatavalt 

Head registreerimist soovides ning kohtumiseni meie toredal ühisüritusel juba 20.augustil Valma Seikluspargis!

Perepäeva korraldusmeeskond