x

Kutse südamlikule emadepäevale

Viljandi Rotary Klubi ja Lions klubi Viljandi Ellips kutsuvad EV100 raames lasterikkaid peresid

(pered kus on kasvamas vähemalt neli alaealist last või kuni 26 aastased päevases õppes õppivad noored)

Südamlikule emadepäevale

13. mail kell 10.00 Viljandi Centrumisse

Emadele pühendatud perepäeval kingib Forum Cinemas kõikidele peredele meeleoluka kinoelamuse, mis loodetavasti toob rõõmu ja paneb südame põksuma nii suurel, kui ka väikesel pereliikmel.

Lisaks küpsetavad selleks päevaks Viljandimaa magusameistrid maitsvad pidupäevatordid, mille saab iga perekond endaga koju kaasa võtta. Nõnda saab piduhõnguline pühapäev kesta edasi ka armsas pereringis, tordikest ja kuuma lemmikjooki nautides.

Perekonnad, kes sel päeval sündmusel osaleda ei saa, saavad oma pidupäevatordi kätte korraldajatega kokku lepitud viisil.

Valminud tortidest on avatud Centrumi aatriumis ka näitus, et seeläbi tunnustada tordimeistrite head tahet ja meisterlikkust. Kokku kingitakse suurperedele 100 kg torti!

MTÜ Viljandimaa Lasterikkad liikmeskonda kuulub 120 perekonda, kus kooliealisi lapsi on kasvamas neli ja enam. Kõige lasterikkamas perekonnas on 12 last.

Korraldajate sooviks on tunnustada ja väärtustada perepäeva raames lasterikkust ning tuua esile oma kogukonna kõige suuremaid perekondasid.

Sündmusel osalejate registreerimisavaldusi ootame hiljemalt 30 aprilliks siin. Perepäeva täpne ajakava selgub hiljemalt 1. maiks.

Me ootame teid, lasterikkad pered, et koos veeta üks tore ja üllatusi täis pühapäev!

Parimate soovidega

Vello Sova Urve Tõnisson

Viljandi Rotary Klubi president LC Viljandi Ellips president