x

Mõttemängud 01.12.19

Head pered!

Eesti Lasterikaste Perede Liidu liikumisaasta viimase kuu esimesel päeval kutsuvad Viljandimaa lasterikkad teid MÕTTESPORDI PÄEVALE.

Uurime üheskoos, kas terves kehas on ka terve vaim – tutvume, õpime ja paneme ennast proovile erinevates mõttemängudes. Meie eesmärgiks on leida jõukohased, arendavad ja kaasahaaravad mängud tervele perele, mis täidaksid rõõmu ja õhinaga meie pikad ja pimedad õhtud.
Kui malest ja kabest oleme kuulnud kõik, siis mida ütlevad meile sõnad rendžu, othello, gumoku, sudoku ja pranglimine? Mida teha, kui meil puudub võrdväärne vastane või vajalik arv nuppe?

Kõike seda ja veel nii mõndagi saame teada 1. detsembril kell 12.00-15.00 Viljandi linnas Pööningul (Tartu tn 9 II korrusel). Kirsiks tordil on pannkoogipidu kõigile osalejatele.
Teenäitajateks on Viljandi Maleklubi juhendajad ning kohtumist toetab Eesti Lasterikaste Perede Liit.

Palun registreeri oma osalemine hiljemalt 24. novembriks SIIN.

Osalustasu 3 eurot inimene, aga mitte rohkem kui 10 eurot pere kohta palume eelnevalt kanda MTÜ Viljandimaa Lasterikkad a/a EE681010302007113002 . Alla 1a. lapsed osalevad tasuta.

2019 aasta on tervisliku toitumise ja liikumise aasta. Eesti Lasterikaste Perede Liit ja tema liikmesorganisatsioonid korraldavad aasta jooksul erinevates piirkondades liikumist propageerivad sündmused. Kõige rohkematest liikumissündmustest osa võtnud perekonda ootab aasta lõpus üks eriline üllatus!

MTÜ Viljandimaa Lasterikkad nimel
Jana Kaseoja, telefon 5650 7367