x

Sõidame ühiselt Suurperepäevale

11. mail toimub Eesti Kunstiakadeemias https://www.artun.ee/ Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt korraldatav ning juba 15ndat korda toimuv Suurperepäev. Päeva raames antakse kümnendat korda välja tunnustusauhind „Aasta Suurpere”. Päev on täis pidulikkust, muusikat, töötubasid ning armsaid hetki koos teiste suurperedega, kes on selleks päevaks kogunenud Tallinnasse.

Osalustasu on 3 eurot inimene, pisipõnnid tasuta (2 aastased k.a.). Osalustasu sisaldab sissepääsu sündmusele, programmi, töötubasid ning lõunasööki. Eripakkumisena on kõikidel perekondadel, kes Suurperepäevale registreeruvad võimalik soetada endale eripilet vaaterattale, mis on ainulaadne kogu Euroopas ning tõstab Su 120 meetri kõrgusele merepinnast https://superskypark.ee/meist/ Perepilet maksab 14 eurot (50% soodsam tavapiletist ning kehtib kõikidele perekonnas olevatele lastele ja nende vanematele). Igal Suurperepäeval osaleval perekonnal on võimalik osta üks perepilet ning selle eest tuleb tasuda koos Suurperepäeva osalustasuga. Piletit on võimalik kasutada ühe kuu jooksul.

Viljandi bussijaamast väljub buss Suurperepäevale 11.mai hommikul kell 8.00. Bussisõit on peredele sel korral tasuta.

Registreeri oma pere Suurperepäevale enne 1.maid SIIN
Kanna osalustasu (ja soovi korral vaateratta perepilet 14€) meie arveldusarvele EE681010302007113002 SEB märksõna “Suurperepäev ja pere nimi” enne 1.maid.

Suurperepäeva sissepääsupiletid, toidutalongid (v.a. pisipõnnid) ning vaateratta piletid väljastatakse ürituse toimumise päeval peredele nimekirja alusel.

Täpsem PEREPÄEVA PROGRAMM leitav meilis!

Peatse kohtumiseni, armas suurpere!