x

Õpitubade sari emadele

Kutse emadele, meie leedidele!

Ootame Sind osalema ühingu õpitubade sarjas, mille raames saad tutvuda erinevate käsitöö liikide, inspireerivate inimeste ja põnevate teemadega. Sel sügisperioodil on planeeritud kohtumisi kokku viis. Osaleda võib nii üksikutes õpitubades kui ka kõigis viies. Registreerimine SIIN

Lapitöö maagia –  27.09 (N)., 10.10 (K) ja 31.10 (K) kell 10.00 – 15.00.  Õpitoad toimuvad Centrumi kaubanduskeskuses, Täiskuu kohviku privaatruumis. Töötubade raames valmib suur lapitekk, mis on osalejate ühistöö ja kingitus Aasta Suurpere tiitli pälvinud perekonnale.  Lisaks valmib iga osaleja omanäoline patjade kollektsioon, mis on võimalik endaga koju kaasa võtta. Neil päevil hoolitseme Sinu lõunase kehakinnituse eest ning osalemine töötubades on Sulle tasuta.

Korvide heegeldamise ja kaunistamise töötuba – 05.10 (R) kell 17.30 – 20.30 Õpituba toimub sisustussalongis Võõp, kus võimalus on endale heegeldada ja kaunistada ümar või kandiline hoiu- või ilukorv. Lisaks tutvume õhtu jooksul erinevate töövahendite ja materjalidega, korvi heegeldamise ja kaunistamise tehnikate ning nippidega. Õpitoa tavahind on 25 eurot, kuid meie kallitele emadele kõigest 5 eurot. Lisaks oleme tänulikud, kui võtad endaga kaasa tükikese maitsvat, mida õhtu jooksul on mõnus tee kõrval nautida.

Jõuluehete valmistamise töötuba – 16.11 (R) kell 17.30 – 20.30 Ka see õpituba toimub sisustussalongis Võõp, mil leiab aset eriliste, südamlike ning hoole ja armastusega valmistatud jõulukaunistuste meisterdamine. Valikus on erinevatest materjalidest, erinevate kujude ja suurustega toorikuid, samuti leiab igaüks endale sobiva ehete tooni ja stiili. Osaleja saab omal valikul 7 meisterdatud jõulukaunistust koju kaasa võtta. Õpitoa tavahind on 29 eurot, kuid meie emadele taaskord 5 eurot. Oleme siingi tänulikud, kui võtad endaga kaasa tükikese tee kõrvale.

Meie õpitubasid toetab Eesti Lasterikaste Perede Liit, programmi „Vanast Uus“ raames ning meie ühingulgi on kõige õnnestumiseks oma osa. Omapoolse  panuse võid maksta ülekandega MTÜ Viljandimaa Lasterikkad arveldusarvele EE681010302007113002 või siis tasuda sularahas kohapeal.

Loodetavasti me kohtume Sinuga ja me naudime.

Soojuse aga ka ootusega ❤️