x

Salongiõhtu – eriline ilulooja

1928. aastal asus Viljandis töökoda Hilda Kudumid. Pea sada aastat hiljem elab ettevõte Hilda lapselapselapse juhtimisel edasi Woolishi nime all. Salongiõhtul kohtume Annaga, kes koos abikaasa Eigoga toodab lambavillast pleede ja erinevaid meeste-naiste kudumeid ning on juba paari aastaga kehtestanud end tõsiste tegijatena Eesti disainimaastikul. Woolish lähtub oma loomingus detailidest, originaalsusest ja soovist pakkuda seda õiget WOOLISH-elamust, seega on kõik nende tooted 100% lambavillast. Peale rõivaste disainitakse ja valmistatakse brändi nimel ka kodusisustustooteid, mille puhul on lähtutud filosoofiast, et iga ese peab olema originaalne, eriline ning muutma päeva natukene paremaks.

Varem teistes valdkondades tegutsenud paar on suutnud laste kõrvalt luua edukalt toimiva brändi. Salongiõhtul tutvustab Anna lähemalt Woolishi brändi ja ettevõtte loomisprotsessi. Räägib sellest, kuidas hoida tasakaalus pere- ja tööelu, hallata kõike seda, mis kaasneb oma ettevõtte ja brändi loomisega, kasvatades samal ajal kolme aktiivset poissi ning hoides sealjuures toimivana ka oma paarisuhet.
Kõigil huvilistel on võimalik perioodil 7.03-14.03 osta 30% sooduskoodiga tooteid Woolish e-poest. Sooduskood SALONGIÕHTU.
Salongiõhtu külaliste vahel loosime välja ühe mõnusa ja erilise Woolishi toote.

Woolishi tegemiste ja toodetega saab end kursis hoida, külastades nende veebilehekülge www.woolish.ee  või piiludes Facebooki

Õhtu osalustasu on 5.- eurot.
Palume kõigil soovijail eelregistreeruda, täites järgnev ankeet SIIN

Küsimuste korral helistada numbril 5553 5482

Inspireeriva kohtumiseni!

07.03.2019