x

Salongiõhtu Maire Aunastega

24. jaanuaril kell 18.00 ühingus

Salongiõhtut Mairega iseloomustab kõige paremini tema varasem mõttekäik: Me ju armastame oma lähedasi, teeme tööd, mõnikord armastame elu ennastki — miks siis veeretab saatus meie teele katsumusi? Sest see ongi elu. Kui oleme enesele elamise julguse juba võtnud, siis oleme endale võtnud ka riski tõusta hommikul õnnelikuna ja minna õhtul õnnetuna magama. Ja vastupidi. Ainult ühte päeva, ühte hetkegi võib mahtuda meie elu suurim õnn või õnnetus.

See on minu elu — mingid tühised kuuskümmend või seitsekümmend aastat — ja ma teen selle nii isikupäraseks, nii kordumatuks, nii ilusaks ja nii patuseks, kui tahan, suudan ja julgen. Ma oleksin hull, kui ainsa võimaluse kasutamata jätaksin! Sest nii pikk on elu küll, et oma vigu, kui vaja, ka mitu korda parandada. Aga selleks, et neid vigu üldse mitte teha… noh, nii palju pole mõtet oma elu pealt küll kokku hoida.

Tule Sinagi, armas suurpere liige, kuulama ja kaasa mõtisklema, Maire mälestuste ilu ja tuleviku unistuste rajal. Salongiõhtu osaluspanus on 5 eurot ning registreerimislink asub siin