x

Suvine seiklus Lottemaal

Suvine seiklus Lottemaal!
Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsub kõiki liitu kuuluvaid lasterikkaid peresid Lottemaa teemaparki 15. augustil, et veeta üks meeleolukas suvepäev.
Soeta piletid siin
Loe täpsemlt siin
NB! Alates 9. augustist hakkavad riigis kehtima uued piirangud ja seoses sellega ei saa osad pered 15. augustil Lottemaa üritusel osaleda. Selleks, et pered ei peaks Lottemaa külastusest loobuma, pakume võimalust samade piletitega Lottemaale minna ka 7. ja 8. augustil. Nendel päevadel on sama programm nagu 15. augustil.
Info Lottemaa kodulehelt: lähtuvalt Eesti Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutest tuleb alates 09. augustist kõigil täiskasvanud külastajatel (vanusega alates 18 eluaastat) teemaparki sisenemiseks ette näidata isikut tõendav dokument ja kas vaktsineerimiskuuri läbimise tõend, Covid-19 läpipõdemise tõend või netatiivne testitõend. Aktsepteeritavad on kuni 48H varem tehtud antigeeni kiirest ja kuni 72h varem tehtud PCR-test, kui testimise on läbi viinud tervisehoiuteenuse osutaja ja selle kohta on väljastatud ka tõend. Lottemaal kohapeal kiirteste ei teostata.
Lapsed (vanuses kuni 17 eluaastat) saavad teemaparki piiranguteta.
Foto: Lottemaa.
Kohtume rukkimaarjapäeval Lottemaal!