x

Klaveriloomad. Elu muusikas

Meil on heameel teatada, et EV100 ”Klaveriloomad. Elu muusikas” kontserdi autorid kingivad Viljandimaa suurperedele 100 piletit EV 100 muusikasündmusele „Klaveriloomad. Elu muusikas“.

Viljandis on muusikaetendus 7. aprillil kell 12 Viljandi Pärimusmuusika Aidas. Tegu on ainukese Eesti Vabariik 100 lastele ja noortele suunatud sündmusega – loodud on täiesti uus etendus ja muusika, laval on armastatud artistid Margus Tabor, Peeter Rebane, Mihkel Mälgand, Kristjan Priks jne. Möödunud laulupeo peakunstnik Kerstin Hallik joonistab kohapeal tegelasi, kes ekraanil liikuma hakkavad! Igas regioonis on kaasatud ka peategelasena Klaveriloomade üle-Eestilise konkursi piirkondlik võitja, klaveriõpilane, kes esitab lavastuse lõpuloo ekraani vahendusel.

Tutvustus:
Klaveriloomad on rõõmsameelsed tegelased, kes elavad klaveri sees ning väikeste ja suurte inimeste fantaasiates. Nad ilmutavad end muusikas, joonistustes, jutustustes, raamatutes ja nootides ning elustuvad kontsertidel, kus on neid nii silmaga näha kui kõrvaga kuulda.

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistavad klaveriloomad vaatemänguliste kogupere kontsertetendustega, kutsudes nii lapsi kui suuri rändama muusika ja kunsti maailma.

Klaveriloomade loo kallist kodust, muusikast ning igaühe väärtuslikkusest jutustavad kõneka sõnadeta muusika, efektsete liikumatute ja liikuvate piltide ja tabavate jutustustega näitleja Margus Tabor, kunstnik Kerstin Hallik, muusikud Peeter Rebane, Mihkel Mälgand, Kristjan Priks ja Katri Rebane, kontserdi lavastab Aare Toikka, helilooja Katri Rebane.

Registreeri ennast etendusele siin hiljemalt neljapäevaks kell 15.00.

Jälgi klaveriloomade tegemisi veebis siin ja facebookis siin