x

Lauajalgpall ja koroonalaud

 ANNA HOOGU SIIN!

Meie ühtekuuluvus on meie jõud.                                                                                        

Üksinda on suuri asju raske teha, koos suudame särama panna tuhandete laste silmad. Eesti Lasterikaste Perede Liit on käivitanud oma esimese Hooandja projekti, et koguda hoogu ja ressursse täitmaks lasterikaste perede laste unistused. Kogume hoogu, et rikastada liitu kuuluvate ühingute ruume lauajalgpalli ning koroonalauaga. Meie unistuseks on pakkuda ühingu liikmesperedele ning lastele võimalusi ühiseks ajaveetmiseks, uute sõprade leidmiseks ning üheskoos rõõmustamiseks. Projektist võtavad osa ühingud, kel on võimalus lauajalgpall ja/või koroonalaud oma ühingu ruumidesse mahutada ning kel on kohene valmisolek mängulaudade aktiivset kasutust peredele ja lastele võimaldada.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu võrgustikku kuulub 19 liikmesorganisatsiooni, kelle südameks on 1550 nelja ja enama lapsega peret, kus kasvab kokku enam kui 7000 last. Seisame lasterikaste perede huvide eest ning tegutseme selle nimel, et lasterikkus oleks ühiskondlikult tunnustatud väärtus Eestis.

Hea Hooandja, me loodame, et Sulle läheb meie ettevõtmine korda. Oleme siiralt tänulikud iga väikse ja suure panuse eest meie projekti õnnestumisesse. Täidame koos laste unistuse, pakkudes neile toredat ja turvalist keskkonda, kus koos teiste lastega ja oma perega rõõmsalt aega veeta ning lauajalgpalli ja koroonat mängida. Kõikide panuse andnud hooandjate nimed toome välja Eesti Lasterikaste Perede Liidu kodulehel.

Meie eriline tänu kuulub videoprojektis osalenud lastele. Aitäh Viljandi ühingu lapsed Gelli, Carola, Mirell, Mirja, Mirje, Robin, Gert-Marti ja Kalev Kristian! Meie unistuse tõi kaameralindile Mihkel Kallip, aitäh Sulle!

Teie abiga soovime soetada 16 mängulauda – kaheksa koroonalauda ja kaheksa lauajalgpallilauda.

Projekti õnnestumise korral soetame koroonalauad järgnevate ühingute ruumidesse: Raplamaa Lasterikkad, Pärnumaa Lasterikkad, Viljandimaa Lasterikkad, Järvamaa Lasterikkad, Lääne-Harju Lasterikkad, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Valgamaa Lasterikaste Perede Ühing, Võrumaa Lasterikkad.

Projekti õnnestumise korral soetame lauajalgpallilauad järgnevate ühingute ruumidesse: Tartu Pereliit, Pärnumaa Lasterikkad, Viljandimaa Lasterikkad, Järvamaa Lasterikkad, Põlvamaa Lasterikkad, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Valgamaa Lasterikaste Perede Ühing, Võrumaa Lasterikkad.

09.08.2019