HARIV AMPS – neli mängu ühes karbis

30,95

Kategooria:

Kirjeldus

Tegeluskomplekt „Hariv Amps“ on sündinud Eesti Lasterikaste Perede Liidu „Peresõbraliku toitlustusasutuse märgise“ algatuse raames, mille eesmärgiks on tunnustada peresõbralikke toidukohti üle Eesti. „Hariva Ampsu“ tegeluskomplektiga soovitakse pakkuda lastega peredele väljas söömas käies põnevad viise aja veetmiseks ja julgustada lapsevanemaid jätma restorani minnes nutiseadmed koju.

„Hariv amps“ koosneb neljast unikaalsest mängust ehk nn harivast ampsust, mis sobivad ühiseks mängimiseks kõikidele pereliikmetele.

Maitseratas koosneb neljast mängukettast, millel on kujutatud erinevad sektorid toiduainete kategoriseerimiseks ja hulk erinevate toidupiltidega kettaid, mis tuleb paigutada õigesse sektorisse. Toite saab liigitada nii maitse, toidukorra, tekstuuri kui tootekategooria järgi.

Tegevuskaartidel on kujutatud toidukohti iseloomustavaid objekte ja rolle. Mängijate ülesandeks on tegevuskaartidel kujutatud inimesed ja esemed üles leida. Tegevuskaarte saab kasutada ka sõnaseletusmänguna. Pereliikmed saavad kordamööda sõnu seletada ning teised neid ära arvata.

Peitepiltidelt tuleb üles leida erinevaid toiduaineid ning märkida nende arv õigetesse lahtritesse.

Kohaolu tegeluslehtede mäng koosneb erinevatest tegeluslehtedest, mille abil on võimalik kombata meeli ja arendada loogilist mõtlemist. Tegeluslehed innustavad joonistama, nuusutama, märkama, teadvustama, nuputama, õppima ja kirjutama.

Igat mängu on võimalik mängida mitut eri moodi, mis muudavad need põnevaks ka mitmendal mängukorral. Mängud on mõeldud lastele alates 4. eluaastast ja ka täiskasvanutele ning mänge saab mängida nii restoranis, kohvikus kui kodus.

HOIATUS! Toode sisaldab väikesi osi. Ei sobi alla 3-aastastele lastele.