x

Sügisene perepäev batuudikeskuses

Hea lasterikas pere!  

13. oktoobril leiab aset Eesti Lasterikaste Perede Liidu kuues Sügisene perepäev, mis sel aastal toimub Tallinnas Super Skypargis ja teaduskeskuses SkyLab https://superskypark.ee/ Osalustasu sündmusele on 8 eurot inimene, pisipõnnid tasuta (2 aastased k.a.). Osalustasu sisaldab sissepääsu sündmusele, programmi, töötubasid ning lõunasööki. Perepäevale registreerimine ja osalustasu maksmine toimub teie liikmesorganisatsiooni kaudu. Eripakkumisena on kõikidel perekondadel, kes perepäevale registreeruvad, võimalik soetada erihinnaga pileteid vaaterattale, põrkeautodele ja Super Skypargi kinno – personaalne soodustus on 50% piletihinnast ning selle eest tasumine toimub kohapeal.

Perepäeval tunnustame edasipüüdlikke, andekaid ja silmapaistvaid suure pere vanemaid Pärlipüüdja konkursi võitjaid. Tutvu Pärlipüüdja konkursi tingimustega ning esita sobiv kandidaat hiljemalt 30. septembriks SIIN. Pärlipüüdja tunnustusauhinna patroon on Rahvastikuminister Riina Solman.

Suurperepäeva sissepääsupiletid ja toidutalongid (v.a. pisipõnnid) väljastatakse ürituse toimumise päeval registreerunud peredele nimekirja alusel sissepääsu värava juures.

PEREPÄEVA PROGRAMM

10.30. Super Skypargi väravad on külastajatele avatud

11.00-16.00. Avatud on põnevad töötoad

Liidu 2020 aasta kalendri joonistamine

Helkurkiilide valmistamine

Perekaardi infotuba

Beautiful Me kehasalong nii emadele kui ka isadele

Virtuaalruumi põnev maailm

Myfitnessi eri

12.00. Pidulik gala

Pärlipüüdja nominentide tunnustamine. Auhinnad annab üle tunnustusauhinna patroon Rahvastikuminister Riina Solman.

Kokkuvõtted heategevuslikust algatusest Hooandja keskkonnas. Meie projektiga saab lähemalt tutvuda SIIN

12.00-15.00. Lõunane kehakinnitus

16.00. Super Skypark on külastajatele suletud

Peatse kohtumiseni, armas suurpere!

12.09.2019