x

XXV Suvekool

Kutsume Sind juulikuus Eesti Lasterikaste Perede Liidu XXV Suvekooli, mis toimub 2.-4. juulil Põhja-Järvamaal Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses.

Suvekoolis ootavad Sind:
¤ heategevuslaat
¤ erinevad matkad
¤ nutiorienteerumine
¤ tuubisõit
¤ discgolfi ja kendama võistlus
¤ ronimissein ja kastironimine
¤ tantsu õpituba
¤ mudelautode demonstratsioon ja võistlus
¤ meisterdamine
¤ öökino
¤ tantsuks mängib SULO ja NEDSAJA KÜLA BÄND
¤ ja palju muud

Suvekooli registreerumiseks klõpsa SIIA. Suvekooli osalejate arv on piiratud. Osalustasu on 15 eurot/inimene, alla 2-aastased (k.a) lapsed tasuta. Hinna sees on Suvekooli programm ja toitlustamine (6 toidukorda). Telkimine 5 eurot/telk/ 2 ööd.

Osalustasu kannet ootame arveldusarvele

EE622200221060932395
MTÜ Järvamaa Lasterikkad
Selgitusse märkida pere esindaja ees- ja perekonnanimi ja Suvekool

Registreerumine on avatud kuni 17. juuni 2021 või kohtade täitumiseni. Samaks päevaks ootame ka osalustasu kannet. Täpsema info Suvekooli kohta saadame kõigile osalejatele nädal aega enne Suvekooli algust.

Heategevuslaat on 2019. aasta Suvekoolis alguse saanud traditsioon, mida edaspidi korraldab eelmise aasta Suvekooli läbiviinud meeskond. Sel aastal on korraldajaks Tartu Pereliit. Heategevuslaadale on oodatud kõik küpsetised, hoidised, käsitööesemed- ehk kõik see, mis oma kätega loodud. Kogu laadatulu läheb heategevuseks ja sellel korral on annetuse saajaks Järvamaa sünnitusosakond. Anname oma panuse elustuslaua soetamiseks. Selleks, et laada jaoks oleks parem ettevalmistusi teha, palume kõikidel osalejatele ennast registreerida SIIN. Ootame rohket osavõttu ning oleme kõigile juba ette väga tänulikud teie panuse eest! Teeme koos head!

Kohtume suvekoolis!