x

VII Rapla Selveri Suurjooks

Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsub liikumise ja tervisliku toitumisele pühendatud aasta raames lasterikkaid perekondasid osalema Rapla Selveri Suurjooksul, mis leiab aset 26. mail Raplas.

Kui varasematel aastatel on Rapla Selveri Suurjooksul osalejad saanud läbida kümme ja viis kilomeetrit joostes, käies või kepikõndi harrastades, siis VII Rapla Selveri Suurjooksul antakse esmakordselt start ka poolmaratonile. Distants joostakse kahe olemasoleva 10-kilomeetrise ringi baasil, mis võimaldab ka poolmaratoni rajale minejatel häid aegu näidata ning isiklikke tipptulemusi üritada. Lisaks läbib poolmaratoni distants esialgsete plaanide kohaselt ka Rapla uut keskväljakut. Sündmuse koduleht asub siin

Eesti Lasterikaste Perede Liidu kuni 18a lastele on osalemine tasuta. Kõigile ülejäänud liidu liikmetele on osalemine 50% soodsam. 21,1km distantsile kehtib hind 9€, 10km 6€ ja 5km 4€. Väiksematele lastejooksudele toimub registreerimine jooksupäeval kohapeal.

Loe võistluse juhendit siin ja registreeri oma osalemissoov enne 23.aprilli SIIN

Kinnitame Sinu registreeringu peale osalustasu kandmist Eesti Lasterikaste Perede Liidu arveldusarvele EE132200001120096692 Swedbangas. Selgitusse märgi „Rapla jooks ja osaleja perekonnanimi.

Soodsad sportimisvõimalused saavad teoks tänu meie headele sõpradele ajakiri „Jooksja“ ja ajakiri „Tennis“