x

Vaikuseminutite kursused

Hea Eesti Lasterikaste Perede Liidu pere vanem!

Kutsume Sind osalema Vaikuseminutite kursustel, mille abil saad vähendada nii enda kui ka laste stressi ja väsimust ning kasvatada emotsioonidega toimetuleku oskusi (tõendatud tulemused Tartu Ülikooli uuringust).

Kursuste õpiampsud sisaldavad lühikesi harjutusi (3-5 minutit) ja nippe, mida saab kergesti lõimida argiellu – see on tõhus meetod, mis ei vaja palju aega.

See õpe on hästi sobitatav ka kiiresse ja muutlikusse elurütmi, sest inspireerivaid õpiampse saad  videotena (ca 15-20 min) vaadata just endale sobival ajal ja tempos.

Valikus on 2 videokursust:

  1. LAPSEVANEMATELE: tähelepanu ja meelerahu lühiharjutuste kursus, mis annab mitmekesise praktilise “tööriistakasti” nii enda kui ka lapse heaolu ja tasakaalukuse kasvatamiseks (20 õpiampsu);
  2. KOOS LAPSEGA VAATAMISEKS: kursus “Kuidas tulla toime pingete ja keeruliste tunnetega?” 5.-9. aastastele lastele, mis sisaldab mänge, arutelusid lastega ning erinevaid loomingulisi ja mängulisi tegevusi koos avastamiseks (12 õpiampsu).

Sotsiaalministeeriumi strateegilise partnerluse projekti toetusega saab osaleda üle 90% soodsamalt – ühe kursuse omaosalus on 8€ (tavahind 95€).

Võimalus on avatud kuni 23. aprillini või kuni lubatud maht täitub.

Täpsem info saadetud kõigile liidu liikmetele e-kirja teel.

Päikeselist kevade jätku soovides

MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit ja MTÜ Vaikuseminutid