x

Tunne oma kodukohta!

Lääne-Harju Lasterikkad kevadise koolivaheaja laager 7-16 aastastele koolilastele toimub 22.-23.aprillil 2024.a.
Lääne-Harju Lasterikkad ja Leader projekti “Tunne oma kodukohta!” teemaks on seekord loodus. Esimesel laagripäeval läbitakse loodustarkusi jagav töötuba ja tehakse retk praktiliste teadmiste saamiseks Keila jõe äärde. Teine päev sõidetakse väljasõidule Valgejärve matkarajale, et saada loodusgiidi abiga uusi loodustarkusi.

Projekti tegevused soodustavad noorte ühistegevust ja tutvustavad õpilastele kodukohta läbi erinevate töötubade ja külastuste piirkonna erinevate organisatsioonide juurde.

MTÜ Lääne-Harju Lasterikkad ja MTÜ Klooga Käsitöö Ateljee koostööprojektile koolivaheaja laagrid “Tunne oma kodukohta!” eraldati toetust summas 5465.50 eurot LEADER-projektitoetuse meetmest, kogukonna strateegia meetmest ja kohaliku tegevusgrupi Lääne-Harju Koostöökogu toetustest.
MTÜ Lääne-Harju Lasterikkad ja MTÜ Klooga Käsitöö Ateljee tutvustavad koostöös 2023/24 õppeaasta viiel koolivaheajal kokku 80le kooliõpilasele nende kodukoha erinevate valdkondadega (sport, keskkond, ettevõtlus, kultuur, loodus) seonduvat töötubades ja väljasõitudel.
Laagrit toetab