x

Toetame noori ülikooliteel

Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Rocca al Mare keskus käivitasid täna ühise kampaania “Toetame noori ülikooliteel,” mille raames oleme fookusesse toonud suureperest pärit noored, kes on jätkanud ülikooliteed. Kutsume ka Sind toetama suurperede noori nende ülikooliteel.

Ülikooli õppimaasumine tähendab paljude noorte jaoks kodust lahkumist ja iseseisva elu alustamist. Omal käel hakkamasaamine on väljakutse kõigile, eriti suurperedest pärit tudengitele, kelle stardikapital õppimisvahendite ja eluks vajalike tarbeesemete soetamiseks võib olla tavapärasest väiksem. Sinul on võimalus anda oma panus, et noored saaksid suunata kogu energia õppimisele, mitte toimetulemisele.

KUIDAS TUDENGEID AIDATA?

Aitamine pole tuumafüüsika! Kui sul on kodus üle töötavaid ja heas seisukorras tarbeesemeid, tehnikat, riideid või jalatseid, siis anneta need noortele! Eesti Lasterikaste Perede Liit on kokku kogunud tudengite soovid ning iga soovi taga on meie liitu kuuluv suurpere noor. Nii saad olla kindel, et sinu heategu jõuab nooreni, kes oskab seda hinnata. Samuti osalevad kampaanias Rocca al Mare keskuse rentnikud, kelle poodidest on võimalik tooted välja valida ning noortele õpingute toetamiseks kinkida. Kõikide soovidega on võimalik tutvuda SIIN.

KÕIGE ENAM TUNNEVAD TUDENGID PUUDUST:

  • RIIDED JA JALANÕUD – Korralikud riided ja jalanõud kooliskäimiseks ja vabaks ajaks
  • LUGEMIST JA TEGEMIST – Koolitarbed, erialased raamatud, ajakirjad, lauamängud, spordivahendid
  • NÄRIMIST JA NÄKSIMIST – Kuivained, puljongid, hommikuhelbed, purgisupid, pähklid-rosinad, ketšup, tee, kohv, mesi
  • ÜHIKASSE VÕI ÜÜRIKORTERISSE – Kööginõud, potid-pannid, söögiriistad, saunalinad, käterätid, voodipesu
  • NUTIKAS TEHNIKA – Süle- või lauaarvuti, telefon, printer, arvutihiir, kõlarid, veekeetja

NB! Tudengeid saad toetada ka rahaga. Annetuse tegemiseks vajalikud kontoandmed:

Eesti Lasterikaste Perede Liit MTÜ
Arveldusnumber: EE132200001120096692
Märksõna: Toetan noori ülikooliteel

KUHU ASJAD TUUA?
Headuse sein asub Rocca al Mare kaubanduskeskuse 2. korrusel. Suurtes mõõtmetes asjadega toetamiseks palun võta ühendust Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.

Eesti Lasterikaste Perede Liit