x

Tasuta või soodne õigusabi peredele

Tasuta õigusnõustmine Eestis elavatele inimestele

HUGO.legal pakub koostöös Justiitsministeeriumiga Eestis elavatele inimestele 2 tundi tasuta õigusnõustamist. Tasuta õigusnõu saavad kõik Eestis elavad inimesed, kelle keskmine brutosissetulek on kuni 1700 eurot kuus. Enne nõustamist tuleb sõlmida kliendileping ja tasuda 5€ lepingutasu, leping kehtib ühe kalendriaasta. Õigusabi antakse väheste eranditega kõikides juriidilistes küsimustes ja kõikides vormides, nii kohapealse konsultatsiooni kui ka interneti teel. Kliente nõustatakse nii kohtuvälises menetluses kui ka kohtus, samuti aidatakse koostada dokumente ja suhelda ametiasutustega.

Tasuta ja soodustingimustel õigusnõu saamiseks tuleb:
1. sõlmida kliendileping ja tasuda 5 eurot lepingutasu, mis kehtib terve kalendriaasta. See tähendab, et sama kalendriaasta jooksul uuesti nõustamisele minnes lepingutasu tasuma ei pea. Alaealised on lepingutasust vabastatud;
2. eelnevalt broneerida aeg internetis aadressil www.hugo.legal/tasuta-oigusabi/ või helistades 6 880 400.

Seejärel on inimesel õigus saada juriidilist abi kokku 15 tundi ühe kalendriaasta kohta, millest: 2 esimest tundi on kliendile tasuta; 13 järgmise tunni eest tuleb kliendil tasuda 40 eurot tunnis. Võrdlusena – Eesti keskmine õigusnõustamise tunnitasu on 120€ + käibemaks.

Eesti Õigusbüroo senise praktika järgi jääb keskmine õigusnõustamise aeg alla kahe tunni ja see näitab, et esimeste tasuta tundidega leiavad lihtsamad ning tüüpilisemad juhtumid lahenduse. Selle projekti raames on 3 aasta jooksul tasuta ja soodustingimustel õigusabi jagatud juba 30 000 inimest. Õigusnõu pakutakse nii e-kirja teel, videokõne vahendusel kui ka kontoris kohapeal kohtumisega nõustamisena.

HUGO.legali 15 kontorit asuvad üle Eesti: Haapsalus, Jõgeval, Jõhvis, Kuressaares, Kärdlas, Narvas, Paides, Põlvas, Pärnus, Rakveres, Tallinnas, Tartus, Valgas, Viljandis ja Võrus.

Koduleht: https://hugo.legal/tasuta-oigusabi/
E-post: [email protected]
Telefon: (+372) 6 880 400
Facebookis: https://www.facebook.com/hugolegaleesti/

Age Viks
CMO
(+372) 5128821
www.HUGO.legal