Toetajatele

Annetamine on pigem emotsionaalne kui ratsionaalne tegevus.

Charities Aid Foundation (CAF) uuringud näitavad, et õnnelikud inimesed annetavad rohkem, sest sellest lähtuv rahulolu on tugevam motiveerija kui rikkus. Annetaja aitab kaasa teiste õnnele, kes omakorda ühel päeval suudavad annetada.

Meie liit otsib pidevalt võimalusi suurte perede elukvaliteedi parandamiseks. Ühtviisi vajalik on nii materiaalne tugi kui kogemuste ja elamuste võimaldamise kaudu laste mitmekülgse arengu soodustamine.

Oleme tänulikud mistahes kvaliteetse abi eest. Selleks võivad olla teile isiklikult mittevajalikud korras asjad või väljavahetatav ettevõtte vara. Kerge kulumine ei muuda asja väärtusetuks.

Samuti on väga oodatud elamuste pakkumised – teater, kino, muusika, spordivõistlused, näitused, muuseumid, matkad, koolitused ja muud üritused.

Toetaja võib kindel olla, et kogu saadav abi kasutatakse nende eesmärkide nimel, milleks lasterikaste perede liit on ellu kutsutud. Kogu saabuva abi kasutamist kontrollib volikogu ning majandustegevust revisjonikomisjon.

Kui te ei leia ülaltoodu hulgast mõtteid, ent siiski soovite annetada, oleme väga tänulikud ka rahaliste annetuste üle. Neid võib teha üldise annetusena või sihtotstarbeliselt, kus te määrate ära annetuse kasutamise reeglid.
Rahalisi annetusi saab teha meie kontole SEB Pangas nr EE141010220101024014.
Meie viimaste aastate suurim kulutus oli seotud uute liikmeteenuste jaoks mõeldud kaubiku soetamisega, mille kohta saab lähemalt lugeda siin.

Suur tänu teile!

ELPL liikmesorganisatsioonid

Organisatsioonid
Eesti kaart hiiumaa saaremaa laanemaa harjumaa laane-virumaa ida-virumaa parnumaa raplamaa jarvamaa jogevamaa viljandimaa tartumaa valgamaa polvamaa vorumaa