Liikmetele

TOIDUAIT

Iga soovi avaldanud perel on võimalus saada toidukast ühel korral nädalas, eelnevalt kokkulepitud päeval (reede, laupäev või pühapäev).  Toidukasti sisu püüame erinevatel päevadel hoida sarnase.

Toiduabi päeva muutmine on võimalik 1 kord kalendriaastas. Ühekordseid ja ajutisi toiduabi päevade muudatusi ei ole võimalik teha, kuna see suurendaks vabatahtlike niigi suurt töökoormust.

Lisaks toiduabile on liidu ruumides märkimisväärne riideabi avatud samal päeval.

Liit teeb koostööd Toidupanga ja teiste partneritega. Info ruumide lahtioleku aegade kohta saadetakse uutele liikmetele e-mailiga. Muudatustest antakse samuti teada kasutades sama kanalit.

RIIDEAIT

Avatud samal ajal Toiduaidaga.  Lisaks jagatakse peredele  kodukeemiat ja -tarvikuid jm. Valik on pidevalt muutuv, sõltuvalt meile annetatud kaupadest.

KULTUUR JA VABA AEG

Pakume iga kuu erinevaid tasuta või väga soodsaid võimalusi vaba aja veetmiseks või kultuuriüritustest osa saamiseks (teater, kino, kontserdid, festivalid, koolitused…)
 

MUUD VÕIMALUSED

Aeg-ajalt saame toetavate organisatsioonide või ettevõtete abiga pakkuda erinevaid võimalusi, mida ei ole nimetatud ülal.

Kõik liikmed saavad regulaarselt infot e-postiga.
Liidu tegevusi kajastab avalik Facebooki lehekülg.
Soovi korral on võimalik liituda liikmete grupiga Facebook’is.

P.S. Palun anda Liidu liikmetel teada, kui muutub pereliikmete arv! Iga uus ilmakodanik saab Liidu poolt kingituse! Vastsündinu kinkekomplekt sisaldab palju vajalikku  beebile!