x

Suvised kontsertelamused

Tartu Kontsertkorraldus pakkus lasterikastele peredele võimaluse saada osa kolmest meeleolukast kontserdist. Meil on hea meel tõdeda, et perekonnad nii aktiivselt end kontsertidele kirja panid – saabus lausa 241 ankeeti. Kuna huvi oli niivõrd suur, viisime läbi õnneloosi perede vahel, kes ühele ja samale kontserdile end kirja panid.

Mikk Kaasiku ja Tšellokvarteti C-JAM kontsertidele saab minna 34 perekonda, Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa kontserdituurile 26 perekonda ning Koit Toome kontserdile 5. augustil  viis perekonda. Kontserdielamusi saavad nautida kokku 347 lasterikka pere liiget.

Kõikide valituks osutunud perekondadega on ühendust võetud.

Siirad tänusõnad Tartu Konstertkorraldusele selle võimaluse eest!

Mikk Kaasik ja Tšellokvartett C-JAM  esitlevad oma uut plaati “Prints ja kerjus“. Plaadiesitluskontserdid toimuvad 17-s erinevas Eesti paigas. Uus album sisaldab kümmet spetsiaalselt arranžeeritud lugu tšellodele. Albumilt leiab QUEENi, MUSEi, Michael Jacksoni, Pink Floydi, aga ka Andres Valkoneni ja Rein Rannapi loomingut. Mikk Kaasik on noor laulja, kes naudib laval igat hetke. Lisaks laulmisele rikastab ta helipilti kitarrimängu ja klaverisaatega.

Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa – kontserdituur “Hallo Kosmos, hallo Maa“.  Kontserdid toimuvad 13-s erinevas Eesti paigas. Esimest korda lähevad suvisele kontserdituurile kaks palavalt armastatud Eesti lauljat – Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome. “Hallo Kosmos, hallo Maa“ on pühendatud Eesti kustumatule estraadile ning selle tuntuimatele esitajatele läbi aastakümnete. Kõlavad soolod ja duetid, mis kuulsaks lauldud Georg Otsa, Heli Läätse, Uno Loobi, Marju Kuudi, Jaak Joala, Anne Veski ning paljude teiste legendaarsete ja palavalt armastatud artistide poolt. 

Koit Toome – Sügav kummardus õpetajale, 10 aastat Jaak Joala lauldud laule. Kahetunnine kontsert toimub Pärnaõie talus, Tartumaal.

Fotomeenutus Koit Toome ja Hanna-Liina Võsa kontserdist Haapsalus.