x

Silmad on südame aken

Heategevusfond “Silmad on südame aken” kinkis jõulukuul prillid lasterikka pere kolmele lapsele. Rõõm on suur, kuna tänu fondile on ühe lasterikka pere jõulukuu helgem ja selgem. Fondi abil said nii lapsevanemad kui pere kolm last viia läbi põhjaliku silmakontrolli. 9-aastase Marietta jaoks tähendas külastus esimese päris oma prillipaari soetamist. 15-aastane Karl valis Pere Optikast välja meelepärased prilliklaasid ja -raamid, 13-aastane peretütar Kadi vahetas vanad prilliklaasid uute vastu.

“Silmad on südame aken” on  fond, mille lõime koostöös Pere Optikaga ning mille peamiseks eesmärgiks on parandada ja hoida noorte silmanägemist. Igalt soetatud ostult annetab Pere Optika 10 eurosenti lasterikaste peredele laste nägemisprillide soetamiseks. Meil on väga hea meel, et koostöös Pere Optikaga on võimalik kinkida prillid lastele, kelle perekonna jaoks on prillidele kulutatav väljaminek märkimisväärne summa igakuisest sissetulekust.

Kui Sinagi soovid aidata ning saada osa järgmisest heateost, loe lähemalt “Silmad on südame aken” heategevusfondi kohta SIIN.