x

Salongiõhtu – Merit Raju

Merit on üks armas hing, kelle loomulikuks elu osaks on jooga. Tema eestvedamisel ja sõprade kaasabil toimuvad igal suvel Haapsalus Joogafestivalid. Tegemist on südamliku sündmusega, kus leiavad tegevust ja inspiratsiooni nii need, kes juba tegelevad joogaga kui ka need, kes on siiani joogast ainult mõelnud. Lisaks on ta avaldanud viis raamatut ja saanud alati teha tööalaselt endale südamelähedasemaid asju. Aga mis on see kõige südamelähedasem, see on kogu aeg täpsustumises ja muutumises olnud. Merit on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ja Hamburgi Ülikooli ärijuhtimise eriala, olnud kolm aastat ajakirja Sensa peatoimetaja ja elanud mõned aastad neljas välisriigis, seal õppides või töötades. Täna kuulub aga tema süda ja tähelepanu ajakirjale Hingele Pai, mille üks autor ja looja ta on.
Salongiõhtul räägib Merit, kuidas täisväärtuslikuma, ehedama ja rahuldustpakkuvama elu poole püüelda, kuidas naiseks olemise erilisust hoida ja toita.

Merit on aga ise öelnud: Meie ajal on tõeline luksus see, kui saad endale lubada Aega. Aega, mil mõtte- ja tegutsemispuhkusest võib saada alguse tee, mis viib hoopis teise suunda. Minul algas see teekond 12 aastat tagasi, mil andsin lahkumisavalduse ühel oma lemmiktöökohal. Sest see töökoht oli parim, mida ma oskasin soovida ja ma ei tahtnud karjääriredelil üles- ega allapoole. Tahtsin lihtsalt välja. Elada oma reeglite järgi, töötada oma kutsumuse järgi. Jah, mingis mõttes on see luksus, kui saad nii tööl käia, et sa tahadki seda teha. Aga luksus on ka töö tegemine ilma tööl käimata. Sa tead küll, et võimatu on vahel võimalik, ilma et me teaks, kuidas. Minul on see õnnestunud – olla iseenda ülemus kümmekond aastat – ja ma jagan inspiratsiooni ka sinuga! Millist elu sina tegelikult tahaksid?

Salongiõhtu külaliste vahel loosime välja ajakirja Hingele Pai tellimuse.

Ajakirja Hingele Pai lugudega saad end kursis hoida külastades nende veebilehte siin

Õhtu osaluspanus on 5.- eurot
Palume kõigil soovijail eelregistreeruda, täites järgnev ankeet siin. Küsimuste korral helista numbril 5553 5482

Inspireeriva kohtumiseni!