x

Riigikogu esimehe Jüri Ratase tervitus

Möödunud nädalal tähistasime üheskoos oma võrgustikuliikmete, heade toetajate ja partneritega Eesti Lasterikaste Perede Liidu 25. aastapäeva. Need veerandsada aastat ühiseid jõupingutusi on kasvatanud meist üle-eestilise lasterikkaid peresid koondava katusorganisatsiooni, kus seisame hea nii lasterikkust kujundavate väärtuspõhimõtete, laste üleüldise heaolu kui ka peretunnet loova kindlustunde tagamise eest.
Me panustame igapäevaselt sellesse, et kõikidele lasterikaste perede lastele oleks tagatud võimalus tegeleda huviharidusega, et nendega seotud logistika oleks kergesti hoomatav ning lastele tagatavad riiklikud toetusmeetmed käiksid käsikäes aja ja laste vajadustega ka siis, kui nad on valmis kodusoojast pesakesest ise välja lendama.
On meiepoolne au ja rõõm, et sel olulisel sündmusel saatis meie poole teele oma tervitused ka Riigikogu esimees Jüri Ratas, kes on ise nelja lapse isana kinnitanud, et ei taju lasterikast pere enam Eesti ühiskonnas kui haruldust, vaid üha enam kanda kinnitava normaalsusena.
Meie täname Jüri Ratast heasoovlike sõnade eest kogu südamest! 🌟