x

Rahva Raamatus oli lastekuu

Meil on rõõmustavaid uudiseid juulikuu koostöökampaaniast, mille suhtes lõime käed Rahva Raamatuga. Nimelt ristis Rahva Raamat juunikuu lastekuuks, mis tähendas, et igalt juunikuus ostetud raamatult annetas Rahva Raamat 5 senti Eesti Lasterikaste Perede Liidule, et soetada lastele lasteraamatuid. Lastekuu raames müüs Rahva Raamat 56560 eksemplari, mis tegi annetuse suuruseks 2828 eurot kinkekaartide näol.

„Raamatutarkus, olgu see siis mänguline või õpetlik, on olnud alati üks väärtuslik ja hariv tarkus, mistõttu on meil siiralt hea meel, et Rahva Raamat on otsustanud oma abikäed laste nimel meile sedavõrd lähedale ulatada,“ kommenteeris Eesti Lasterikaste Perede Liidu juhatuse liige Katrin Kiisk. „Raamatuid asume ühingute esindajatele edasi jagama augustikuus, kes seejärel toimetavad need väljavalitud peredeni,“ lisas Kiisk.

„Meie jaoks on ülioluline, et kõige muu eluks vajaliku kõrval oleks lasterikastel peredel suurem võimalus raamatute lugemiseks,“ kommenteeris Rahva Raamatu turundusjuht Ingrid Karell. „Juunikuu oli Rahva Raamatus lastekirjanduse olulisusele suunatud ja heategu lasteraamatute kättesaadavamaks tegemise kujul on vaid üks väike samm väärtustamaks suurperede panust meie ühiskonda. Meie koostöö selle projektiga aga ei lõpe, sest kuni käesoleva detsembri keskpaigani on võimalik osta raamat Rahva Raamatust ja annetada see Eesti Lasterikaste Perede Liidule,“ lisas Karell.

 

Rahva Raamat on Eesti suurim raamatuäriga tegelev kaubandusettevõte, millel on kokku 11 kauplust seitsmes erinevas Eesti linnas ning sellele lisaks ka e-pood (www.rahvaraamat.ee).