x

Põnevad töötoad koolivaheajal

Koolivaheajal toimuvad töötoad Lääne-Harju ühingu uues koolituskeskuses (Pargi 30 Keila). Töötoad on mõeldud 1 – 5 klassi õpilastele ja osalemine nendes on tasuta. Registreerimisinfo on saadetud peredele e-posti teel.

Teisipäeval, 22 oktoobril, kell 11.00 – 11.45
Mis on seebi sees ? Õpitoas räägime seebi ajaloost ja erinevatest valmistamise meetoditest. Iga osaleja saab valmistada sobiva värvi ja lõhnaga seebi. Tutvustame ravimtaimi, mida on hea seebi sees kasutada. Õpitoa lõpus pakime seebi kinkekotikesse Koolituse viib läbi Örrekese meistrikoda.

Teisipäeval, 22 oktoobril, kell 12.15 – 13.00
Veepildikunst paberile. Õpitoas maalime veele pildi ja teeme pildist paberile tõmmise. Kui paber on kuivanud, saab pildi riputada seinale või teha sellest kauneid õnnitluskaarte. Õpituba pakub suurt avastamisrõõmu. Koolituse viib läbi Örrekese meistrikoda.

Kolmapäeval, 23 oktoobril, kell 13.00 – 16.00
Fotokarbi töötuba. Meisterdame vahvat forokarpi, mille iga osaleja saab oma soovide järgi kaunistada. Töötuba juhendab Jaanika Aasrand “Teeme teistmoodi” salongist.

Neljapäeval, 24 oktoobril, 2 gruppi kell 11.00 – 12.00 ja 13.00 – 14.00
3D-joonistamise töötuba. Lastele väljatöötatud 3D-pliiats on sertifitseeritud mänguasi. 3D-joonistamine on mänguline ja lubab vigu. Joonistamisel kasutatav materjal on samuti väga eriline – toiduainetööstusejääkidest valmistatud bio-plastik, mis sulab juba 60°C temperatuuril. Töötoa viib läbi üks Eesti kogenumaid 3D-pliiatsiga joonistajaid Heiki Palm.

Reedel, 25 oktoobril, kell 11.00 – 11.45
Võluklaasist võtmehoidja töötuba. Töötoas joonistame läbipaistvat paberit meenutavale materjalile pildi ja paneme selle siis ahju. Ahjus pilt kahaneb ja
muutub klaasjaks. Räägime natuke ka klaasi tootmisest ja klaasi kasutamise ajaloost. Koolituse viib läbi Örrekese meistrikoda.

Reedel 25, oktoobril, kell 12.15 – 13.00
Šokolaadikommide valmistamise töötuba. Õpitoas kasutame ehtsat šokolaadi ja söödavat mustripaberit. Lisaks kaunistame kommid pärlite ja südametega ning pakime kinkekotti. Koolituse viib läbi Örrekese meistrikoda.

Täpsem info [email protected]