x

Peresõbralik toitlustusasutus

Eesti Lasterikaste Perede Liit on ellu kutsunud projekti, mille raames soovime muuta nii väikeste kui suurte perede perekondlikud sündmused toitlustusasutustes eriliseks ja meeldejäävaks. Selleks töötame välja peresõbralike toitlustusasutuse märgise ning hakkame tunnustama asutusi, kes on rakendanud peresõbralikke meetmeid oma toidukohas – näiteks tervislik menüü, tegeluskomplektide olemasolu jms. 

Esimene samm Peresõbraliku toitlustusasutuse märgise loomisel on statuudi koostamine. Selleks vajame aga Teie kõigi sisendit, et saada teada, millised aspektid on olulised just Teie perele, et tunneksite end mugavalt ja oodatult. Palun vastake küsitlusele SIIN hiljemalt 18.juuliks.

Oleme iga vastuse eest ääretult tänulikud!

Projekti laiem eesmärk on peresõbralikuma ühiskonna loomine, kus märgatakse ja väärtustatakse senisest enam lastega peresid. Tunnustusmärgile toetudes teavad perekonnad, millistes ettevõtetes on nad lastega oodatud ning ettevõte saab seeläbi anda oma panuse peresõbralikuma ühiskonna loomise nimel ning kasvatada oma klientuuri.

Projekti rahastavad Pere Sihtkapital ja Sotsiaalministeerium.

Lisainfo:
Triinu Sink

Projektijuht

[email protected]

+372 53733866