x

Perekaart 10 pidulik tänugala

 

PRESSITEADE  

28.veebruar 2024  

Sirje Karis tunnustas Perekaardi pikaajalisi partnerettevõtteid  

Presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tunnustasid täna pidulikul tänugalal Perekaardi pikaajalisi partnerettevõtteid. Perekaardi siiras tänu kuulub ligi sajale ettevõttele, kelle süda on tuksunud juba kümme aastat lasterikaste perede rütmis. Kolm ettevõtet valiti ka laste lemmikuks.   

 Täna Nordic Hotel Forumis toimunud tänugalal tõstsid presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit esile partnereid, kes on Perekaardi programmis kaasa teinud sooduskaardi loomisest saadik ehk tänavu juba kümme aastat.   

  “Tänan ja tunnustan kõik neid ettevõtteid, kes on liitunud meie lasterikastele peredele mõeldud sooduskaardiga. See annab kolme või enam lapsega peredele võimaluse külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohaseid sisseoste,“ ütles  oma kõnes Sirje Karis.  „Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust.”  

Lisaks pikaajaliste partnerite tunnustamisele anti välja ka laste lemmiku tiitlid, mille pälvisid Tervise Paradiis, Lottemaa ja Juku Mänguasjakeskused. Oma lemmiku poolt said Perekaardi kasutajad hääletada sotsiaalmeedia vahendusel.   

„Olen tänulik, et nii paljud ettevõtted on meiega juba kümme aastat lasterikaste perede heaolusse panustanud ning aidanud peredel säästa igapäevastelt kulutustelt. Üks pealtnäha väike soodustus võib perede jaoks tähendada ainsat võimalust külastada üheskoos veekeskust, restorani või muuseumi,“ ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.  

Eesti Lasterikaste Perede Liit väljastab Perekaarte alates 2014. aastast. Tegemist on Eesti suurima sooduspakkumiste võrgustikuga, millega kolme ja enama lastega pered saavad eri teenuseid ja tooteid tarbida taskukohasemalt. Perekaardil on rohkem kui 500 koostööpartnerit üle Eesti.  

Fotogalerii Nordic Hotel Forumis toimunud tänugalalt leiab SIIT (fotograaf Aleksandra Kiidjärv).   

Lisainfo:  

Aage Õunap  

Eesti Lasterikaste Perede Liidu president  

[email protected] / +372 5553 5482