x

Pealuuranniku matk kostüümides

Saaremaa Lasterikaste Perede Ühendus ja Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsuvad:

PEALUURANNIKU MATKALE.

Ootame kõiki liidu liikmesperesid pühapäeval, 22. septembril kell 12.00 Saaremaale, Abula matkarajale, kus matkame üheskoos mööda imelist RMK matkarada.

Umbes pool õpperajast kulgeb piki mereäärt ja teine pool rannikulähedases metsas, kokku on rada u 7 km pikk. Rada tutvustab Abula ranniku ja maastiku kujunemise ja kasutamise lugu, loometsi, taimi ja taimekooslusi. Õpperajal kohtab I ja II maailmasõja aegseid kaevikuid, kividest laetud kahurialuseid ja teisi militaarseid objekte.

Matkarada on tähistatud piktogrammide ja värvimärkidega puudel, mis võimaldab lihtsalt rajal püsida. Lisaks valmistab matkaklubi ette matkakaardid. Rajale lastakse inimesed väiksemate gruppidena ning seal ootab matkalisi 5 huvipunkti, mis on matkaklubi poolt ette valmistanud ning sisaldavad põnevaid tegevusi.

Matkale lisame põnevust ja huumorit kostüümidega- pealuurannikul pealuu/piraadi teemaliste riietega. Parimale kostüümile auhind!

Peale matka peame üheskoos pikniku koos kosutava supi ja teega. Loodussõbralikkus on meie jaoks väga oluline, seepärast peab igaüks kaasa võtma enda korduvkasutava supikausi, tassi ning lusika. NB! ÄRGE UNUSTAGE OMA VEEPUDELIT KAASA VÕTTA  JA RIIETUDA VASTAVALT ILMASTIKULE.

Soovime, et me loodust liigset ei koormaks ning seepärast viime osalejaid kohale ka bussiga. Buss väljub ürituse toimumise päeval Kuressaarest ning korjab soovijaid peale ka marsruudilt (Kuressaare-Kärla-Karujärve-Pidula-Abula). Täpsem bussiinfo saabub vahetult enne ürituse toimumist.

Registreerimise info on saadetud kõigile liikmes peredele meilile.

2019. aasta on tervisliku toitumise ja liikumise aasta. Eesti Lasterikaste Perede Liit ja tema liikmesorganisatsioonid korraldavad aasta jooksul erinevates piirkondades liikumist propageerivaid sündmuseid. September on matka kuu. Kõige rohkematest liikumissündmustest osa võtnud perekonda ootab aasta lõpus üks eriline üllatus!

Lisainformatsioon:
Triinu Sink
e-post: [email protected]
telefoninumber: 53733866

09.09.2019