x

ESITA AASTA SUURPERE KANDIDAAT

Aasta Suurpere

Esitada Aasta Suurpere konkursile kandidaat.

„Aasta Suurpere” on aunimetus, mis omistatakse ühtsuse ning lasterikkuse au sees hoidmise eest Eesti suurperele, kus kasvab vähemalt neli last. Aunimetuse „Aasta Suurpere” tiitli annab välja MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liit ning aunimetuse toetaja on Bigbank AS.

Sel aastal kümnendat korda välja antavale „Aasta Suurpere“ tiitlile ootame kandideerima nelja või enama lapsega Eesti perekondasid, kes hoiavad ja väärtustavad oma perekonnaliikmete ainulaadsust ja eripära, kus vanemad panustavad laste heaolusse ja arengusse ning perekondasid, kes on toimekad ja tegusad ning eeskujuks teistele lastega perekondadele. Kandidaate Aasta Suurpere 2019 tiitlile võivad esitada kõik Eesti inimesed – suurpere töökaaslased, pereliikmed, tuttavad ja sõbrad.

Tiitel ja Bigbanki poolt välja antav rahaline preemia summas 7000 eurot antakse võitjale üle 11. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval, mis seekord toimub Eesti Kunstiakadeemias, see on elukestva kunstiõppe ainulaadne koht, kus on võimalik enda loovust arendada ühiskonna kultuuriruumi ja elukeskkonda kujundavates kunstivaldkondades.

Suurperepäeva toetajad on Bigbank AS, Eesti Kunstiakadeemia ning teised ettevõtted.

Tutvu aunimetuse statuudiga ja esita kandidaat.

2019. aasta taotluste voor on avatud 21. aprillini.