x

Paarisuhte rahulolu edendamise programm

Eesti Lasterikaste Perede Liit koostöös sihtasutusega Väärtustades Elu pakub käesoleval sügisperioodil soodushinnaga koolitusi lasterikaste perede vanematele. Valikus on PREP-parisuhtekoolitus ja PREP- üksikisikute koolitus.

Selleks, et saaksime komplekteerida teie soove ja vajadusi arvestavaid koolitusgruppe võimalikult teie kodukoha lähedal anna palun meile oma osalemissoovist teada SIIN. Ühe inimese osalus koolitusprogrammis on soodushinnaga 25 eurot.

PREP- paarisuhtekoolitus 
PREP sobib paaridele, kes sooviksid panustada oma paarisuhtesse, et see hea, mis neil on, ka püsiks. Ent samas sobib PREP ka paaridele, kes muretsevad ja on hädas, et paarisuhe on võtmas suunda, mis tundub mitte sobivat.
Hea suhte jaoks on olulised suhte neli nurgakivi. Need on turvatunne, intiimsus, kohusetunne ja usk tulevikku.

PREP üksikisikute koolitus
Within My Reach on oskustepõhine interaktiivne koolitusprogramm üksikisikutele. See annab konkreetseid oskuseid ja uusi vaatenurki sügavamat rahulolu pakkuva ning emotsionaalselt rikastava lähisuhteni jõudmiseks. Programm toetab osalejat iseenda paremal mõistmisel, teadliku armastuse mõtestamisel ning saadud oskuste ja kogemuste baasil isiklikke otsuste ja valikute tegemisel.

PREP-paarisuhtekoolitusest saab lähemalt lugeda SIIT.

PREP-üksikisikute koolituse “Minu suhe on minu kätes“ tutvustavat videot saab vaadata SIIN.