x

Otsime restoranikriitikuid

Eesti Lasterikaste Perede Liit valib teist aastat järjest peresõbralikke toidukohti, kes pööravad oma tegemistes ja toimetamistes igapäevaselt tähelepanu lastega peredele. Selleks, et oskaksime märgisele kandideerinud toitlustusasutusi paremini hinnata, palume ka perede abi. Kutsume Teid peresõbralike toidukohtade restoranikriitikuteks.

Restoranikriitiku roll on hinnata märgisele kandideerinud toidukohti, teenindust ja menüüd. Toidukohta külastades palutakse perekonnal täita ankeet, mille kaudu on võimalik hinnata oma külastuskogemust. Toitlustusasutuste külastused toimuvad vahemikul 7.-28. märts. Ühe restorani külastuse arve ei tohi ületada 150 eurot ning sisaldada alkohoolseid jooke. Arve hüvitatakse külastatava toitlustusasutuse poolt 50% ulatuses.

Et kandideerida oma perega restoranikriitikuks, täitke palun vastav vorm SIIN! 

Paneme südamele, et hea külastuskogemus on mõlema osapoole ühine panus. Ole avatud ja viisakas. Kui märkad, et restorani külastus ei lähe Teile sobivas suunas, anna sellest märku ka teenindajale, et ta oskaks teha korrektuure.

PS: Vormi täitmine ei garanteeri automaatselt restoranikriitikuks saamist, välja valitud peredega võetakse eraldi ühendust.

https://www.peresobralik.ee