x

Õpitoad emadele

Kutse MTÜ Viljandimaa Lasterikkad emadele!

Ootame teid osalema ühingu õpitubade sarjas, mille raames saab tutvuda erinevate käsitöö liikide, inspireerivate inimeste ja põnevate teemadega. Sel sügisperioodil on planeeritud kohtumisi kokku viis. Osaleda võib nii üksikutes õpitubades kui ka kõigis viies. Registreerimine SIIN

Lapitöö maagia –  27.09 (N)., 10.10 (K) ja 31.10 (K) kell 10.00 – 15.00.  Õpitoad toimuvad Centrumi kaubanduskeskuses, Täiskuu kohviku privaatruumis. Töötubade raames valmib suur lapitekk, mis on osalejate ühistöö ja kingitus Aasta Suurpere tiitli pälvinud perekonnale.  Lisaks valmib iga osaleja omanäoline patjade kollektsioon, mis on võimalik endaga koju kaasa võtta. Neil päevil hoolitsetakse osalejate lõunase kehakinnituse eest ning osalemine töötubades on tasuta.

Korvide heegeldamise ja kaunistamise töötuba – 05.10 (R) kell 17.30 – 20.30 Õpituba toimub sisustussalongis Võõp, kus võimalus on endale heegeldada ja kaunistada ümar või kandiline hoiu- või ilukorv. Lisaks tutvume õhtu jooksul erinevate töövahendite ja materjalidega, korvi heegeldamise ja kaunistamise tehnikate ning nippidega. Õpitoa tavahind on 25 eurot, kuid meie ühingu emadele kõigest 5 eurot. Lisaks ollakse tänulikud, kui osaleja  võtab endaga kaasa tükikese maitsvat, mida õhtu jooksul on mõnus tee kõrval nautida.

Jõuluehete valmistamise töötuba – 16.11 (R) kell 17.30 – 20.30 Ka see õpituba toimub sisustussalongis Võõp, mil leiab aset eriliste, südamlike ning hoole ja armastusega valmistatud jõulukaunistuste meisterdamine. Valikus on erinevatest materjalidest, erinevate kujude ja suurustega toorikuid, samuti leiab igaüks endale sobiva ehete tooni ja stiili. Osaleja saab omal valikul 7 meisterdatud jõulukaunistust koju kaasa võtta. Õpitoa tavahind on 29 eurot, kuid emadele taaskord 5 eurot. Siingi ollakse tänulikud, kui endaga kaasa võetakse tükike tee kõrvale.

Õpitubasid toetab Hasartmängumaksu Nõukogu, programmi „Vanast Uus“ raames ning MTÜ Viljandimaa Lasterikastel  on samuti kõige õnnestumiseks oma osa. Omapoolse  panuse võib osaleja maksta ülekandega MTÜ Viljandimaa Lasterikkad arveldusarvele EE681010302007113002 või siis tasuda sularahas kohapeal.

Loodetavasti me kohtume Sinuga ja me naudime.

Soojuse aga ka ootusega ❤️

MTÜ Viljandimaa Lasterikkad