x

Meenekonkursi võitjad

Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt välja kuulutatud meenekonkurss on lõppenud ning võitjad on selgunud. Konkursi eesmärgiks oli välja selgitada aktiivsed meenemeistrid, parima idee- ja teostuslahendusega ning erineva hinnaklassiga meened, mis sümboliseerivad Eesti Lasterikaste Perede Liidu tegemisi, mida sobib nii kinkida kui müüa ning mida saab kasutada inimeste tunnustamisel erinevate sündmuste raames. Konkursile ootasime eelkõige töid, mille valmistamisel on kasutatud kodumaiseid materjale, motiive ja Eesti Lasterikaste Perede Liidu sümboolikat.

Võitjateks osutusid Maarja Jalasto, kelle käsitööna valmis keraamiline taldrik Eesti Lasterikaste Perede Liidu logoga ning Võhma Küünlavabrik, kelle töö tulemusena valmisid vahast ja käsitsi maalitud Eesti Lasterikaste Perede Liidu logoga küünlad. Võitjatelt tellitakse meeneid kokku 1000€ väärtuses.

Täname südamest kõiki loomeinimesi, kes oma panuse konkursile andsid ning oma aega, loomingut ja kauneid töid meiega jagasid. Kõik konkursil osalenud tööd on võimalik tagasi saada alates 10. märtsist aadressil Jakobsoni 15-10, Viljandi linn (Eesti Lasterikaste Perede Liidu kontor). Korraldajad säilitavad töid kaks kuud pärast konkursi tulemuste väljakuulutamist.