x

Lauamängude konkurss

Olete kõik oodatud osalema Eesti Lasterikaste Perede Liidu lauamängukonkursil.

Konkursi eesmärk on organisatsiooni 25. aastapäeva puhul leida lauamäng, mida saaks kasutada erinevatel üritustel ja võimalusel toota ka meenena. Kutsume kõiki huvilisi joonistama või meisterdama vahvaid ja omanäolisi lauamänge.

  1. Lauamäng peab olema originaalne, kasutatavaid materjale ja vahendeid võib vabalt valida, samuti ei ole määratletud mängu mõõtmed, kuid lauamängul ja selle ümbrisel tuleb kasutada Eesti Lasterikaste Perede Liidu logo. Konkursil võivad osaleda nii üksikisikud kui rühmad, autor võib esitada piiramatul hulgal lauamänge.

  2. Lauamängudele palume juurde märkida osaleja nime, rühma puhul rühma nimi ja rühma kuuluvate liikmete nimed ja vanused, võistlustöö nimi, telefoninumber ja e-posti aadress.

  3. Esitada tuleb omatehtud lauamäng, millega on kaasas mängujuhis.

  4. Töid saab esitada kuni 12. juulini 2020 e-posti aadressil [email protected] või postiaadressil Eesti Lasterikaste Perede Liit, Lossi 35-22, Viljandi linn 71004 või pakiautomaadi vahendusel, SmartPost (Viljandi Uku keskus) või Omniva (Viljandi bussijaama), telefon:55535482

  5. Laekunud tööde puhul hinnatakse osalejate leidlikkust, kujundust ja lauamängu arusaadavust.

  6. Võistlusel osalemisega annab autor õiguse oma nime ja lauamängu avalikustamiseks ning kasutamiseks ilma autoritasuta. Esitatud lauamänge autoritele ei tagastata.

  7. Paremate lauamängude autoritele on preemia vastavalt žürii otsusele, preemiafond on 300 eurot. Premeeritavatega võetakse ühendust ja preemia kantakse premeeritavate pangakontole.

  8. Konkursil ei saa osaleda korraldaja, korraldaja töötajad ja juhatuse liikmed ega nende pereliikmed.

*

Lisainformatsioon ja logo failid
Janne Aan e-postiaadressil [email protected]