x

Lasterikkuse Võlumaailm – finaalkontsert

Üle Eesti valmistub enam kui 120 last koos parima bändiga “Lasterikkuse Võlumaailma” suureks lõppkontserdiks. Tulemust saab kuulda juba 20.septembril, kui Mooste Folgikojas kõlavad 73 uut lastelaulu. Esimene kontsert, kus esinevad pisemad laululapsed, toimub kell 11. Suuremad laululapsed astuvad lavale kell 15. Konkursi võidutöödest valmivad noodiraamat ja heliplaat, mis jõuavad koostöös Eesti sünnitusosakondadega perekondadeni, kuhu on sündinud kolmas laps.

Laulukonkursi osalejaid on nõnda palju, et Mooste Folgikojas toimuvale finaalkontserdile saavad kontserti nautima tulla vaid 100 toetajat. Toetajapääset saab soetada SIIN. Teistelgi ei tasu kurvastada, 10 euro eest on võimalik toetada kogu projekti ja ennast kodus mõnusalt kerra kerida ning nautida otseülekannet www.lasteekraan.ee kanalilt. Pileti soetamiseks vajuta SIIA.

Projekt, kus osaleb nii palju autoreid ja lapsi Sõrve säärest kuni Setomaani, ei saa veel finaalkontserdiga läbi. Kõik 73 laulu ilmuvad noodiraamatus, finaalkontserdi parimad plaadil ning kogu see ilus komplekt rändab Eesti sünnitusosakondadesse, et tervitada peresid, kuhu sünnib kolmas laps.