x

“Lapsed Kooli” juubeliaasta

Eesti Lasterikaste Perede Liidu kampaania „Lapsed Kooli“ toimub tänavu kümnendat korda

Eesti Lasterikaste Perede Liit (ELPL) korraldab kümnendat aastat heategevusprojekti „Lapsed Kooli“, mille eesmärgiks on  koguda suurperede lastele koolitarbeid. Vabatahtlikud koguvad aktiivselt koolitarbeid 40-s Selveri kaupluses 15.-18. augustil ning Tallinna ja Tartu Kaubamajas 08.-11. augustil ning 22.-25. augustil. Tallinna ja Tartu Kaubamajas jäävad kogumiskastid koolitarvete poetamiseks avatuks septembri alguseni.

„Soovime koos heade inimestega olla olemas nende perede jaoks, kus koolialguse pinge pere eelarvele on märkimisväärne. Kuigi suurpered on nutikad ning taaskasutust leiavad mitmed koolitarbed, vajavad täis kirjutatud kaustikud asendamist ning tühjaks saanud kirjatarbed väljavahetamist,“ lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. „Üheskoos saame anda panuse laste rõõmsama koolitee alguse loomisele kvaliteetsete ja vajalike koolitarvete näol,“ lisas Õunap.

Kui varasemalt on kampaania toimunud Selveri kauplustes, siis juubeliaastal on kampaaniaga liitunud ka Tallinna ja Tartu Kaubamaja.

„Abistamine ja headtegev mõtteviis on Kaubamajale alati olulised olnud,“ sõnas Kaubamaja AS turundusdirektor Enel Kolk. „Nagu öeldakse, meil kõigil on kaks kätt – üks selleks, et ennast aidata ja teine selleks, et teisi aidata. Meil on väga hea meel olla kaasatud kampaaniasse, kus Kaubamaja heade klientide abiga paljude laste kooliaasta rõõmsamaks saame muuta. Loodetavasti innustavad uued ilusad õppevahendid lapsi ka veelgi paremaid tulemusi saavutama. Täname kõiki, kes kampaaniasse oma panuse annavad,“ lisas Kolk.