x

Tule pallimängude päevale perega

Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit ja Eesti Lasterikaste Perede Liit kutsuvad

PEREGA PALLIMÄNGUPÄEVALE

21.aprillil kell 11.00 – 17.00, uksed on avatud alates 10.30.

Jüri Spordihall, Laste tn 3, Jüri alevik, Harjumaa

Registreerimine sündmusele järgneval lingil SIIN

Päev tutvustab erinevaid pallimänge, toimuvad meeleolukad teatevõistlused ning saab mõõtu võtta ping-pongis. Osalustasu 3 eurot inimene sisaldab programmi, hommikukohvi (võta kaasa taaskasutatav joogitops), lõunast kehakinnitust ning üllatusi. Osalustasu palume kanda Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu a/a EE141010220101024014

Päevakavas

Erinevad teatevõistlused koos palliga ja pallita, nii suurtele kui väikestele. Põnevust ja lusti, pinget ja adrenaliini jätkub kõigile.

Haarav heitlus lauatennise Robotiga.

Lauatennise võistlused, kus osaleda saavad lapsed vanuses 9-17.a. ning emad ja isad. Mängu käigus selgitatakse paremus kolmest setist.

Autasustamine : I – III kohale tulnud lauatennise võistlejad autasustatakse medali ja auhindadega. Erinevate võistluste paremaid tunnustatakse väikese üllatusega.

Oluline teada

Kogu päeva jooksul saavad  piljardisõbrad  mängida lisatasu eest piljardit 1 mäng = 2 eurot.

Jüri Spordihoones asub ka ujula, kui perel on soov külastada koos lastega ujulat, siis vastavalt sealsele hinnakirjale on võimalus olemas. Lisainfo  SIIN

Sündmuse lisainfo

Pille Vaks

[email protected]

tel: 51912440

2019 aasta on tervisliku toitumise ja liikumise aasta.  Eesti Lasterikaste Perede Liit ja tema liikmesorganisatsioonid korraldavad aasta jooksul erinevates piirkondades liikumist propageerivad sündmused. Aprill on pallimängude kuu.

NB! Kõige enamatest liikumissündmustest osa võtnud perekonda ootab aasta lõpus üks eriline üllatus!