x

Küsitlus ülikoolis õppivatele noortele

Täida küsitlus SIIN

Suurperede noored ülikooliteel – küsitlus gümnaasiumijärgselt õpinguid jätkanud suurperest pärit noortele.

23. oktoobrist kuni 25. novembrini toimub Rocca al Mare ja Eesti Lasterikaste Perede Liidu koostöös kampaania “Toeta suurperede noori ülikooliteel”. Kõikide küsitluses osalenute vahel läheb loosi 6×50€ Rocca al Mare kinkekaarti.

Meie sooviks on saada teada, milliseid tooteid või tarbeid vajaksite teie, noored, enim. Kampaania raames laekunud soovidest selekteerivad liit ja Rocca al Mare kaubanduskeskus välja soovid, mis jõuavad Rocca al Mare kodulehele. Rocca al Mare kodulehe kaudu on klientidel võimalik noori ülikooliteel toetada ja nende soovid täita. Kampaaniasse on kaasatud ka Rocca al Mare rentnikud – kirjatervetepoed, raamatupoed, riidepoed, kodutarvetepoed, jalanõudepoed, spordipoed.

Hea noor, palun anna meile teada, millest oleks sinul kõige enam õpingutele jätkamisel kasu ning millest puudust tunned.  Kampaania lõppedes toimetab täitunud soovid noorteni Eesti Laterikaste Perede Liit.

Näide 1: Olen 25-aastane ajalootudeng Mari ning sooviksin õpingute toetamiseks ja teadmiste omandamiseks Heino Arumäe raamatut “Eesti ja Soome: sõjast sõjani”.
Näide 2: Olen 19-aastane Marko. Olen esimese aasta kokanduse tudeng. Selleks, et saaksin oma kirge toidutegemise vastu praktiliste kogemustega toetada, vajan teflonkattega praepanni.
Näide 3: Olen 22-aastane Anu. Olen neljanda kursuse arstitudeng. Pikkade koolipäevade ja õpingutundide vahel on minu jaoks oluline kvaliteetne uni. Soovin uut voodipesu, et paremini välja puhata ning uuele päevale värskelt ja energiliselt vastu minna.

Andmeid kasutavad Rocca al Mare ja Eesti Lasterikaste Perede Liit vaid kampaania läbiviimise eesmärkidel. Pärast kampaaniat andmed kustutatakse. Avalikult kuvatakse Rocca al Mare kodulehel eesnime, eriala ja unistust.

Viimane päev vastamiseks on 4. oktoober. Osale küsitluses.