x

Žalgiris avab hooaja Tallinnas

8. septembril alustab Kaunase Žalgiris oma hooaega Saku Suurhallis, kus võõrustajaks praegune Eesti meister BC Kalev/ Cramo.

Just Žalgiris on läbi viimaste kümnendite kõige rohkem eestlaste südamesse pugenud klubi. Tulised lahingud erinevates sarjades, erakordsed mängijad, karismaatilised treenerid – kõik see on lubanud neil olla üks Euroopa tugevamaid meeskondi. Ja vägiteod räägivad enda eest: 2018. aasta Euroliiga kolmas, tänavu veerandfinaalis ja mitmekordne Leedu meister.

Ka eestlastel on klubis olnud väga suur roll. Meeskonda on juhendanud Jaak Salumets, tema käe all mängis Gert Kullamäe; põhirivistuses on seisnud Siim-Sander Vene ja treeneritööd tegi isa Priit Vene. Nüüd mängib Žalgirises Kerr Kriisa. Tule ja vaata oma silmaga, kuidas Euroopa tipud Tallinnas uut hooaega alustavad. Sündmuse algus kell 17.00, täpsem info on nähtav siin ja siin

Kutsume korvpallilahingust osa saama meie võrgustikku kuuluvaid lasterikkaid – emasid, isasid ja lapsi. Alla 2.a. lapsed sisenevad sündmusele ilma piletita ja istuvad lapsevanema süles.
Enne registreerimist palume veenduda, et saate kindlasti osaleda. Piletid on teile küll kingitusena, kuid teadmiseks, et Piletilevist ostes on odavaim pilet väärtusega 19.00 eurot. Meie sooviks on, et kingitus leiaks hinnatud kasutuse väljavalitud perede poolt.

Ühtekokku on meil jagada 150 tasuta piletit, registreerimine on avatud kuni kohtade täituvuseni SIIN

Kõigile registreerunutele saadame vastuskirjad hiljemalt 5. septembril. Neile, kes saavad võimaluse osaleda, lisame e-kirja sissepääsu ja piletite info.

Põnevaid hetki soovivad Eesti Lasterikaste Perede Liit, Aitan Lapsi ja Ekspress Meedia.

29.08.2019