x

Kohtumine Heikki Mägiga

Head lasterikkad pered!

Registreerimine sündmusele SIIN

2019. aasta on Eesti Lasterikaste Perede Liidu poolt tunnistatud ametlikult tervisliku toitumise ja liikumise aastaks, mille puhul kutsume Teid kõiki selle väärika sündmuse avaüritusele, mis toimub 23. veebruaril Viljandi Kutseõppekeskuses algusega kell 11:00.

Kas mõtled tihti, et mida küll täna perele süüa teha? Milline õhtusöögiamps täidaks kogu pere kõhtu, paitaks ühiseid maitsemeeli ning mahuks peavaluta pere eelarvesse? Ära enam kõhkle – meil on sulle vastused! Avaüritusele tuleb andma häid nippe ja kasulikke toitumissoovitusi Fitlap.ee toitumiskeskkonna looja ja personaalnõustaja Heikki Mägi. Heikki on ettevõtja, treener, koolitaja, aktiivne terviseblogija ning hobikokk. Ta on tänaseks aidanud muuta tuhandete eestlaste elu ning toonud kaasa mägesid liigutavaid mõttemaailma murranguid. Räägime sellest, mida tervislik toitumine tähendab, kui lihtne või keeruline on teha paremaid valikuid ning kuidas valmistada perele toidukord lihtsasti, tervislikult ning säästvalt. Lisaks on meil Teile varuks üllatuskülaline – et saada teada, kes, tule ise kaema!

Avaüritusel tutvustab Heikki kõikidele osalejatele vahetult ja üksikasjalikut Fitlap.ee toitumiskava töötamise põhimõtteid, viib teid kurssi tervisliku toidumaailma erinevate võimalustega läbi Fitlap’i meeskonna silmade ning kingib kõigile soovijatele kaks kuud Fitlap.ee toitumiskava kasutamisõigust täiesti tasuta! Soovija ainus eeldus peab olema valmidus osaleda selle sama kahe kuu sees, perioodil 1. märts kuni 1. mai, challenge’s, mille eesmärk on jälgida oma pere personaalset toitumiskava ning astuda seeläbi ühine samm teadlikuma ja tervislikuma suve poole, mille soojad iilid juba peagi taas meid kõiki õrnalt paitama uitavad. Mõistagi ei puudu ühelt võistluselt ka väärilised auhinnad nii parimale kaalulangetajale kui ka enim kaalu langetanud liikmesorganisatsioonile. Niiet ära kõhkle, veena sõbergi kampa ja registreeri end võitlustulle SIIN.

Märgi nüüd 23. veebruar kalendris punaseks ja pane vaim Viljandi poole sõiduks valmis. Ja muidugi, haara ühes lasterikas naaber, sõber, ja perekonnaliige ka käevangu ning kohtumiseni Viljandi Kutseõppekeskuses (https://www.vikk.ee/)