x

Kandideeri Liidu juhatusse

Eesti Lasterikaste Perede Liidu meeskond kutsub endaga liituma teotahtelisi, motiveeritud ning lasterikkuse valdkonda panustada soovivaid juhatuse liikmeid. Otsime enda sekka inimesi, kes on valmis osalema vabatahtlikult katusorganisatsiooni juhatuse liikme töös. Tegemist on vastutusrikaste, kuid rohkelt teostamisvõimalust ja põnevust pakkuvate rollidega, mille tulemusel paraneb perede heaolu ning tugevneb liidu võrgustik.

VALDKONNAD, kuhu ootame täiendavaid eestvedajaid:

LIIKMED JA VÕRGUSTIK

Oleme liikmesorganisatsioonide koostöövõrgustik, täidame ühiseid eesmärke ja panustame üksteise arengusse. Peame oluliseks, et liikmesorganisatsioonid oleksid võimekad,  iseseisvad ja motiveeritud. Selle valdkonna esindaja märkab võrgustiku muutuvaid vajadusi, tegeleb võrgustiku haldamise ja tugevdamise, pädevuste edasiarendamise ning LO-de jätkusuutlikkuse ja omavahelise koostöö toetamisega.

KOOLITUSED

Peame oluliseks pakkuda peredele vajalikku tuge laste kasvatamisel ja vanemaks olemisel. Selle valdkonna eestvedaja loob peredele võimalusi erinevates koolitusprogrammides, õpitubades ja teraapiates osalemiseks, et parandada laste elukvaliteeti ja tulevikuväljavaateid, toetada positiivseid peresuhteid ning arendada vanemlikke oskusi.

Omalt poolt pakume Sulle kogemust lasterikkuse põnevas maailmas, isiklikku arengut läbi koolituste ja uute väljakutsete täitmise; sõbralikku ja toetavat meeskonda, kes usub muutuste võimalikkusesse ja on juba paljutki korda saatnud; rikkalikku kontaktide võrgustikku ning kogemust, mis on tööandjate poolt kõrgelt hinnatud. Ootame Sinu sooviavaldust hiljemalt 5.aprilliks e-mailile: [email protected]

Juhatuse liikmed valitakse 23.aprillil toimuval üldkoosolekul volitustega kuni 19.märtsini 2024.a.

Me ootame Sind!