x

Kahe liidu ühine perepäev

20. augustil toimub Valma Seikluspargis kahe pereliidu ühisüritus, mida korraldavad MTÜ Viljandimaa Lasterikkad ja MTÜ Tartu Pereliit. Ühine päev sisustatakse erinevate sportmängude ja võistlustega, selgitatakse välja tugevamad mehed, naised ja lapsed ning veedetakse üheskoos toredalt aega.

Kogunemine alates kell 11.00
Perepäeva avamine kell 12.00
Lõunasöök kell 14.00-15.00
Õhtusöögilaua katame üheskoos kell 18.00 – palume igal perel midagi ühisele lauale kaasa võtta.
Päeva lõpp kell 20.00.

Perepäeva osalustasu 5€ inimene. Pisipõnnid (kuni 2a), kes süüa ei soovi on tasuta. Hinna sees on Valma seikluspargi külastus, lastele suur mänguväljak mereröövlite laevaga, 60 m laskumisliin, seikluspargi mudilaste rada, erinevad sportmängud ja võistlused(parimatele auhinnad), lõunasöök. Võimalik on kasutada ka suurematele lastele ja täiskasvanutele mõeldud rada – siis lisandub hinnale 3 eurot.
Takistusrajad on paigaldatud neljakorruselise maja kõrgusele tehismastidel platvormidele, mis on ka ainulaadne meetod Eestis. Kõrgrajad on mõeldud ronimiseks alates 14 eluaastast või vanema vastutusel ka nooremad – juhul kui pikkus võimaldab iseseisvalt turvatrosse kinnitada. Madalam rada on kuni 6 m kõrgusel ja alates 130 cm pikkusega seiklejale. Mudilastele on turvavõrguga varustatud ronimisrada samuti kuni 6 m kõrgusel. Orienteeruv aeg täiskasvanule kõikide radade läbimiseks on 1,5 – 2 tundi. Rohkem infot seikluspargi kohta leiate siit

Oma pere osalemissoovi saad kirja panna siin hiljemalt 12.augustil ja samaks ajaks palume kanda osalustasu Viljandimaa peredel MTÜ Viljandimaa Lasterikkad a/a EE681010302007113002 ja Tartu Pereliidu peredel MTÜ Tartu Pereliit a/a EE452200001120108920 (selgitusse perepäev, perenimi ja osalejate arv).

Kui keegi tunneb, et ta soovib selle toreda päeva korraldamisel abiks olla, siis palume märku anda meili teel [email protected] või vastates alloleva vormi viimasele küsimusele jaatavalt 🙂

Head registreerimist soovides ning kohtumiseni toredal ühisüritusel juba 20.augustil Valma Seikluspargis!

Perepäeva korraldusmeeskond