x

Inglipuu täidab laste jõulusoovid

Eesti Lasterikaste Perede Liit on teist aastat liitunud Maxima heategevuskampaaniaga “Inglipuu,” mille raames on kõikidel headel inimestel võimalik teha lastele pühadekingitusi. Kampaania on suunatud peredele, kus jõulukingituste tegemine lastele on keeruline. Täidetud saavad 500 Eesti Lasterikaste Perede Liitu kuuluva lapse soovid.

„Inglipuud on heade inimeste abil toonud viimase enam kui kümne aasta jooksul jõulurõõmu ligi 20 000 tublile ja heale lapsele üle Eesti, kelle kingikott oleks muidu tühjaks jäänud. Ka sel aastal on 47 meie kaupluses Eesti eri piirkondades Inglipuud, millel olevaid laste kingisoovi täites saab abiks olla just oma kodukoha lapsele,“ rääkis heategevusprojekti eestvedaja Janne Laik Maximast.

Igal Inglipuu sedelil on kirjas lapse nimi, tema vanus ja kingisoov. Heategevusliku ettevõtmise kauaaegne patroon lauljanna Gerli Padar paneb inimestele südamele, et kingisoovi puult võttes ostja kingi kas kohe või järgmise poeskäiguga soetaks ning kaupluse infoletti antaks. “Nii saame olla kindlad, et kõik kingid – olgu selleks mõni mänguasi, arendav mäng, koolitarve või ka soe riideese kenasti soovijateni jõuavad,” lisas ta.

„Iga laps unistab ja loodab, et tema salajane jõulusoov täitub. Kuna suurperede lapsed on harjunud õdede-vendadega mänguasju, koolitarbeid ning ka kingitusi jagama, siis seda suurem on rõõm ja üllatus, kui laps leiab kuusepuu alt päris enda kingituse,“ lausus Aage Õunap.

Laste kingisoovid jõuavad 17. novembrist 8. detsembrini Inglipuudele Maxima kauplustes üle Eesti. Kingisoovi täitmiseks pole vaja teha muud, kui valida Inglipuult lapse jõuluunistus ning jätta seejärel ostetud kingitus infoletti või kassasse. ning tuua see tagasi just sellesse Maximasse, kust kingisoov võetud.

Kõikide Inglipuude asukohad leiab veebilehelt www.maxima.ee/inglipuu.