x

“Apollo hoolib”

Apollo raamatukauplus kogub „Apollo hoolib“ kampaania raames annetusi lasterikastele peredele

Septembikuus on Apollos pildil hoolivus. Heategevuskampaania „Apollo hoolib“ raames kogub Apollo raamatukauplus septembris annetusi lasterikaste perede toetuseks. Iga inimene saab teha annetuse Apollo kaupluses ja e-poes. Annetuse suurus on 50 senti. Iga 50 sendilisele annetusele paneb Apollo omalt poolt 50 senti juurde. Annetatud summa eest on lasterikastel peredele peredele võimalik soetada raamatuid, lauamänge, koolitarbeid, mänguasju – kõike, millest pered võiksid rõõmu tunda.

“Harivad ja mängulised raamatud või lauamängud on igas peres alati oodatud kingitus, mistõttu on meil hea meel, et Apollo raamatukauplus on otsustanud lasterikkaid peresid toetada. Tasub rõhutada ka seda, et lisaks raamatutele ja lauamängudele kavatseme annetatud summa eest Apollost muretseda ka koolitarbeid, mida uue õppeaasta alguse puhul igal perel kindlasti väga tarvis läheb”, kommenteeris Lasterikaste perede liidu president Aage Õunap.

“Meie jaoks on ülioluline, et kõige muu eluks vajaliku kõrval oleks lasterikastel peredel suurem võimalus ühiselt lõbusalt aega veeta, olgu selleks siis lauamängude mängimine või raamatute lugemine,” kommenteeris Apollo tegevjuht Eha Pank. “Septembrikuus ootame kõiki raamatusõpru Apollosse, et üheskoos heategevusse panustada, sest iga annetus teeb ühe lapse jälle õnnelikumaks” lisas Pank.

Heategevuslik kampaania “Apollo hoolib”, millega toetatakse lasterikkaid peresid, kestab Apollo raamatukauplustes septembri lõpuni ning annetusi saab teha Apollo kauplustes ja e-poes. Apollo Group on tänaseks kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtete grupiks. Apollo
gruppi kuulub Eestis 16 hubast raamatukauplust, laia valikuga e-pood www.apollo.ee, 10 kaasaegset kobarkino, 10 Blenderi mahlabaari, 3 Ice-Café jäätisebaari, 4 Vapiano restorani ja 3 O’Learyse spordi- ja meelelahutuskeskust ja 3 KFC kiirtoidurestorani.

Mida on vaja teha toetamiseks?

Külastada Apollo poodi võib veebipoodi ning lisada ostukorvi  või ostule 50-sendiline toetus. Kuu lõpus saab Eesti Lasterikaste Perede Liit valida Apollo kauplusest tooteid vastavalt nende endi eelistustele.

Kampaaniat tutvustav VIDEO.

Lisainfo:

Ardo Krass
Apollo Kauplused OÜ turundusjuht
e-kiri: [email protected]
telefon: 53417923