x

Hea vabatahtlik, ootame Sind!

Eesti Lasterikaste Perede Liit (ELPL) korraldab kümnendat aastat heategevusprojekti „Lapsed kooli“, mille eesmärgiks on  koguda suurperede lastele koolitarbeid Tallinna ja Tartu Kaubamajades ning Selveri kauplustes üle Eesti. Ootame meiega liituma särasilmseid ja julgeid vabatahtlikke, kes hakkavad tutvustama poodlejatele koolitarvete kogumise eesmärki ja vajadust ning aitavad koguda heade inimeste annetusi.

Milliseid oskuseid eeldame vabatahtlikelt?

Vabatahtlik peaks olema rõõmsameelne ja avatud suhtleja ning austama meie kokkuleppeid. Kindlasti ei maksa karta, et Sul puuduvad vajalikud eelteadmised, meie tiimijuhid aitavad ja toetavad Sind.

Aeg ja koht

Vajame abilisi kõikides maakondades. Kampaania toimub Selveri kauplustes 15.-18. augustil ning Tallinna ja Tartu Kaubamajades 08. – 11. augustil ning 22. – 25. augustil.

Mida vabatahtlik töö pakub?

Võimalust olla osaline millestki suurest, omandada uusi teadmisi, oskusi ja kogemusi, teha midagi head ja kasulikku ning anda oma panus laste heaks. Lisaks on vabatahtlik tegevus kõikjal maailmas hinnatud kogemus, mille saab lisada oma elulookirjeldusse.

Mida organisatsioon pakub?

Tunnustust meie kodulehel, osalemist meie ühistegevustel, soovituskirja kooli või tööle kandideerimiseks.

Kuidas saaksin ennast registreerida?

Kui soovid hakata vabatahtlikuks Selveri kaupluses, registreeri oma soov siin. Kui soovid anda oma vabatahtliku panuse Tallinna või Tartu Kaubamajas, registreeri oma soov siin.

Tule aita meil head teha, me ootame Sind!