x

Fitlapi challenge

Eesti Lasterikaste Perede Liit ja Fitlap kuulutavad välja 2-kuulise challenge’i, perioodil 1. märts – 1 mai, tegemaks ühiselt tervislikumaid valikuid ning kaotamaks kehalt üleliigseid kilosid, mis hea boonusena teadlikema ja paremate valikutega paratamatult kaasas käivad. Kõlab ju hästi, eks? Challenge’s osalemiseks ei vaja Sa muud kui kuhjaga tahtejõudu ning hetke, et registreerida end osalejaks SIIN. Meie kingime Sulle kahekuulise tasuta Fitlap.ee toitumiskava kasutusõiguse ning jääme õhinaga tulemusi ootama! Kui Sa juba oled Fitlap’i kasutaja, oled samuti vägagi teretulnud challenge’it kaasa tegema!

Ühtlasi kingime kõige tublimale kaalulangetajale hinnalise FitBit pulsikella ning premeerime enim kilosid kaotanud liikmesorganisatsiooni väärilise üllatusauhinnaga. Liikmesorganisatsiooni arvestusse loeme ka Perekaardi kasutajad, kes liikmed küll ei ole, ent teeme seda siiski maakonnapõhiselt – seega iga osaleja loeb! Selleks, et auhinnaloosis osaleda, tuleb Sul:

  • Teha kaks fotot – üks iseenda kaalunumbrist 1. märtsil ning teine samast numbrist 1. mail. Me oleme tänulikud ka enne ja pärast fotodest, mis on tehtud Sinust endast (ja me soojalt soovitame neid teha!), ent loosis osalemise eraldi kriteeriumiks me seda ei sea;
  • Saata fotod kaalunumbritest koos Sinu nimega hiljemalt 02. maiks e-postile [email protected].

Mis Sa kostad? Et tundub põnev, jah? Muidugi, meie arvame sama! Võta väljakutse vastu ja astume koos sammu tervislikemate, säravamate ja positiivsusest rõkkavate eluviiside poole, sest just siit võib saada alguse Sinu ja Sinu pere elu muutev teekond! Registreeri ennast ja veena lasterikas sõbergi kampa – koos teeme ära!