x

Vaimse tervise kuu vestlusõhtu

Oktoober on vaimse tervise kuu ja selle raames pööratakse rohkem tähelepanu just vaimsele tervisele ning sellega seonduvale. Meie otsustasime vaimse tervise kuule pühendada kolm vestlusõhtut, kus räägitakse erinevatel teemadel. Eile toimus esimene kohtumine.🥰

Kaili Särg on hingehoidja, traumast taastumise coach ja koolitaja ning Eesti Lasterikaste Perede Liidu kogemusnõustaja. Kaili on täiendanud end sissejuhatava kursusega pereteraapias, tutvunud rahvusvaheliselt kinoteraapiaga ning õpib teist aastat psühhodraamat. Lisaks on Kaili Tartu Ülikooli tudeng, omandades magistrikraadi semiootikas ja kultuuriteoorias. Kaili on nelja lapse ema ning Tartu Pereliidu liige.
Vaimse tervise kuu raames kohtub Kaili kolmel nädalal ühe uue vestluskaaslasega, et arutada vaimse tervise teemade üle või kaasata inimesi vaimse tervise teemasse praktilisel moel.

Kaili esimeseks külaliseks oli Naatan Haamer, kes on hingehoidja, pereterapeut, leina- ja kriisinõustaja, vaimulik ning koolitaja. Vestlusõhtul arutasid Naatan ja Kaili kriiside üle perekonnas.
▪️ Kuidas mõjutab üksikisiku kriis perekonda või perekondlik kriis üksikisikut?
▪️ Milline mõju on ühiskonnas aset leidvatel kriisidel perekonnale?
▪️ Mida saame perena ära teha, et kriisidest läbi minna ja üksteisele toeks olla?
Neile ja teistelegi kriisidega seotud küsimustele otsisime eile õhtul koos vastust. 🥰

Suur aitäh, armsad Kaili ja Naatan, eilse õhtu eest! 💛

Kailiga kohtume juba järgmisel nädalal. Kes on siis Kaili külaliseks, selgub juba loetud päevade pärast.😍 Kuva vähem